בואו להציג בתערוכת הבריאות של פורום Boao אסיה!

הנספחות הכלכלית בבייג’ינג מזמינה חברות ישראליות מעולם הציוד הרפואי להציג בתערוכת הבריאות של פורום Boao אסיה!

ב-1-3 ביוני תתקיים בעיר צינגדאו (Qingdao) שבפרובינציית שנדונג ה-  Global Health Expo of Boao Forum.

תערוכה זו הינה יוזמה של פורום Boao, בתמיכה של הממשלה הסינית, ארגון הבריאות העולמי, קרן ביל ומלינדה גייטס וארגונים בינלאומיים נוספים.

זו השנה השנייה בה מתקיימת התערוכה, כאשר הפעם הקודמת התקיימה מעט לפני התפרצות הקוביד-19.

הכלכלה הסינית סיכמה את שנת 2020 כאחת מ-2 הכלכלות היחידות שחוו צמיחה חיובית. יש הטוענים שב-2028 תהפוך סין לכלכלה הגדולה בעולם. ובינתיים, שוק הבריאות הסיני הוא השני בגודלו בעולם. בשנת 2020 שוויו הגיע ל-6.9 טריליון יואן (1.1 טריליון דולר), השוק הסיני אומנם השני בגודלו בעולם אך יש לו אתגרים ייחודיים לו, אך הוא גם שוק עם הזדמנויות רבות לחברות חדשניות בתחום הרפואי.

בנוסף, הממשל הסיני העמיד את שיפור איכות הרפואה בסין בסדר עדיפות עליון וזה אף כלול בתכנית החומש ה-14 שפורסמה לא מזמן. הממשל ימשיך להקצות תקציבים ותשומת לב מיוחדת ברמת הממשל המרכזי בייג’ינג ובממשלות של הפרובינציות. פרובינציית שנדונג, בה נצמאת העיר צינגדאו היא מהמפותחות, עשירות והמתקדמות בסין. הממשל המקומי משקיע משאבים רבים למשיכת שיתופי פעולה עם חברות שאינן סיניות ובתי החולים בעיר נחשבים למתקדמים בסין.

השנה, הנספחות הכלכלית שבשגרירות ישראל בבייג’ינג, שמחה להזמין אתכן חברות ישראליות מתחומי המכשור הרפואי והבריאות הדיגיטלית שלהם נוכחות פיזית כיום בסין, להציג את המוצרים שלכן בתערוכה.

לפרטים נוספים אנא צרו קשר עם הגב’ אייבי שיה (Ivy Xia) לא יאוחר מה-14 במאי, במייל הבא: Ivy.Xia@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

אסתי איילון קובו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל