גם הסינים רוצים ללמוד מישראל איך מייצרים פתרונות הליכה לאנשים הסובלים משיתוק, פתרונות לכבדי שמיעה, לקויי שמיעה ועוד

באירוע זום מיוחד, אותו הובילו משרד הכלכלה והתעשייה ובית איזי שפירא, הציגו חברות ישראליות  לחברות בסין, פתרונות טכנולוגיים לאנשים עם מוגבלות

הנספחויות הכלכליות של משרד הכלכלה והתעשייה הישראלי בבייג’ינג ובצ’נגדו (סין), בשיתוף “בית איזי שפירא”, קיימו לאחרונה אירוע שיווק פתרונות ישראליים לאנשים עם מוגבלות. באירוע,  אשר התקיים בשיתוף הארגון לאנשים עם מוגבלויות של סין, הציגו 5 חברות ישראליות פתרונות טכנולוגיים בפני נציגים ממעל 100 חברות ושותפים סינים פוטנציאלים מצפון וממערב סין, כגון בתי חולים, מרכזי שיקום וחברות ציוד רפואי. לאחר מכן התקיימו פגישות עסקיות שתואמו מבעוד מועד ע”י הנספחויות הכלכליות, להצגת הפתרונות ובחינת אפיקי שיתוף פעולה פוטנציאליים עם נציגי החברות הסיניות במפגש העסקי.

בין החברות שהציגו במסגרת המפגש, ניתן לציין את חברת אורקם (Orcam) שבבעלות Mobileye ואינטל, שהציגה פתרונות ללקוי ראיה ; אפ אנד רייד (Up n’Ride), המספקת פתרונות הליכה לאנשים עם מוגבלויות הסובלים משיתוק; וויס-איט (Voiceitt), המייצרת עזרי תקשורת לאנשים עם מוגבלויות ; טיון פורק (TuneFork), שפיתחה בדיקת שמיעה ייחודית ליצירת פרופיל שמע מותאם, אלאנגו – וור אנד היר (Wear& Hear), המפתחת פתרונות לכבדי שמיעה.

הנספחת הכלכלית וראש נספחות משרד הכלכלה והתעשייה בצ’נגדו, אב ירמישין: “כ-17% מהישראלים מוגדרים כאנשים עם מוגבלויות, ומתמודדים עם אתגרים ומוגבלויות הנובעות משירות צבאי, פיגוע טרור, תאונה, מחלה או לקות מולדת. לצד זאת, הרוח הישראלית, היוזמה, היצירתיות והחדשנות הטכנולוגית, ידעו לרתום את האקוסיסטם של קהילת ההייטק, לפיתוח פתרונות טכנולוגיים פורצי דרך שיכולים לשפר את איכות החיים של אנשים עם מוגבלות משמעותית. אנו שמחים וגאים על הזכות שנפלה בחלקנו לשתף פעולה עם בית איזי שפירא ולחשוף את הפתרונות הישראליים בתחום לחברות רלוונטיות בשוק הסיני, ובתוך כך לאפשר לחדשנות הישראלית בתחום להגיע למיליוני לקוחות פוטנציאליים בסין שאיכות חייהם ושגרת יומם עשויה להשתנות לטובה”.

נעה ניצן, מנהלת המרכז הטכנולוגי בבית איזי שפירא: ״לטכנולוגיה השפעה אדירה על איכות החיים, העצמאות וההשתתפות של אנשים עם מוגבלות. המטרה שלנו היא לרתום את החדשנות והטכנולוגיה המתקדמת לפיתוח פתרונות מתקדמים נגישים לכל. אנו מאמינים כי קידום האקוסיסטם, תוך שילוב פיתוח, מחקר, מדיניות, חברות היי טק, אנשי מקצוע ואנשים עם מוגבלות, יקדמו פתרונות שישפיעו על חייהם של אנשים עם מוגבלויות״.

 

 

יש לכם טכנולוגיות מסייעות ואתם רוצים להיכנס לשוק הסיני? חברות ישראליות מוזמנות לפנות אלינו לייעוץ, כאן.

אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב בבלוג זה ובדף ה-LinkedIn של הנספחות לעדכונים שוטפים.

 

צור קשר עם:

אב ירמישין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל