עליבאבא מזמינה אתכם ללמוד איך פותחים חנות בפלטפורמה שלה – לא תבואו ?

כולם מכירים את עליבאבא, ענקית המסחר המקוון הסינית. לחברה מחזור מכירות של עשרות מילארדי דולרים, מאות מיליונים של משתמשים ועשרות מיליונים של חנויות. רק כדי לסבר את האוזן, בשנת 2020 המחזור של החברה עמד על כ-70 מיליארד דולר ולחברה מעל 120,000 עובדים.

alibaba-group-logo-organization

לקבוצה מאות חברות בנות, והיא מפעילה מספר פלטפורמות למסחר מקוון. עלי אקספרס (Aliexpress) זו הפלטפורמה שמוכרת לישראלים, ודרכה מבוצעות מכירות מסין לשאר מדינות העולם. Taobao זו הפלטפורמה הסינית המקומית בה רוכשים מתוך סין על ידי חנויות ואנשים פרטיים בתוך סין. מי שמכיר את סין וגר בסין מבין שכמעט כל הרכישות ביומיום נעשות דרכה.

Tmall, זו פלטפורמה למכירה בסין על ידי חברות סיניות. ניתן לדמות את זה לקניון מקוון, בו כל הרשתות הגדולות מוכרות את מוצריהן. בתוך הפלטפורמה הזאת יש את  Tmall Global שדרכה אפשר למכור מוצרים שמיובאים לסין, ישירות לצרכן הסיני (B2C). מכיוון שזו מכירה ישירה לצרכן, ניתן באמצעותה למכור גם מוצרים הדורשים רגולציה בסין, תחת כל מיני כללים. בפלטפורמה יש מעל ל-26,000 מותגים, מחולקים ל-5,300 קטגוריות ממעל 80 מדינות.

TMALL GLOBAL

בין התאריכים 19-21 בינואר, ענקית המסחר המקוון עליבאבא, תערוך לראשונה, כנס וירטואלי עולמי.

בכנס נציגי החברה יסבירו על ההזדמנויות בסין בתחום של מסחר Cross Border, יסבירו על מודל חדש לעסקים קטנים ובינוניים המעוניים להתחיל למכור בפלטפורמה ותהיה אפשרות לפנות למנהלי הקטגוריות השונות בפלטפורמה בשאלות ממוקדות. ראו one pager של האירוע בתחתית הפוסט.

מספר פרטים טכניים:

  • האירוע הוא אונליין, בחינם ודורש רק הרשמה מראש
  • האירוע פתוח לכל חברה מכל תחום הרוצה למכור בפלטפורמה
  • האירוע יתקיים ב-7 זמנים שונים ובטופס ההרשמה יש לסמן את הזמן המועדף
  • לאחר מילוי הטופס ישלח מייל אוטומטי – זהו אינו אישור הרשמה.
  • פרטי ההתחברות, לו”ז ואישור סופי להרשמה יגיע כשבוע לפני האירוע לתיבת המייל אותה מילאתם בטופס

לינק להרשמה:  https://lnkd.in/gwAZGSU

הנספחות הכלכלית בשנגחאי פועלת מול עליבאבא ופלטפורמות מסחר מקוון נוספות על מנת לסייע לחברות ישראליות למכור את מוצריהן בפלטפורמות השונות.

יש לכם מוצר שאתם רוצים למכור לשוק הסיני? מוזמנים לפנות אלינו: shanghai@israeltrade.gov.il

 

צור קשר עם:

ניב חנן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל