קול קורא להגשת מועמדות לייצוא טכנולוגיות רפואיות

קול קורא של הנספחות הכלכלית בדרום סין ומכון הייצוא להגשת מועמדות לייצוא טכנולוגיות רפואיות מישראל לאיזור הסחר המיוחד של היינאן ללא CFDA.

הנספחות הכלכלית כתבה רבות על איזור הסחר המיוחד בהיינאן– איזור הסחר המיוחד הגדול ביותר בעולם.

אבל הדבר המיוחד ביותר באיזור זה, מצוי בעיר BoAo שהפכה לאיזור תיירות רפואית. במהלך השנתיים האחרונות, הוקמו בעיר מספר בתי חולים שמטרתם להוות מוקד עלייה לרגל למטופלים מרחבי סין והעולם, באמצעות מיכשור וטכנולוגיות חדישים שלא נוסו עדיין בסין.

המדיניות המיוחדת תחומה לאיזור זה בלבד ומאפשרת לבתי החולים היושבים בBoAo L’cheng לייבא ולהשתמש בכטנולוגיות ומיכשור רפואי ללא הצורך בCFDA או בשמו הנוכחי: הMPA הסיני. מדיניות זו, תאפשר לחברות ישראליות שיעברו את תהליכי הסינון ויימכרו לבתי חולים באיזור לקבל רגל בדלת לשוק הסיני.

במהלך החודשים האחרונים, נפגשה הנספחות המסחרית עם בכירי הMPA של היינאן (אשר נותנים את האישור הרפואי לשימוש במיכשור רפואי ותרופות) ומנכ”ל משרד הבריאות של היינאן (המאשרים טכנולוגיות רפואיות בפרובינציה) על מנת לקדם הבאת טכנולוגיות רפואיות מישראל לאיזור המיוחד. בנוסף, מינהלת איזור הסחר המיוחד האחראית על ניהול תהליך הרישום המיוחד של חברות רפואיות מתאימות רתומה גם היא לתהליך ובשיתוף עם הנספחות תערוך וובינר ופגישות B2B עם חברות ישראליות נבחרות.

חברות חדשניות עם FDA, CE או אישור ממינהל התרופות והמיכשור הרפואי של יפן ו/או ישראל, שעוד אין להן CFDA מוזמנות להגיש מועמדות לפגישה עם בכירי איזור הסחר המיוחד לייצוא הטכנולוגיות ללא CFDA לאיזור זה נדרשות למלא במלואו את הטופס המצורף בלינק זה: https://forms.gle/dE4dy2pSspRbwjwZ7

בתאריך ה24/12 יתקיים המפגש הראשון עם בכירי איזור הסחר המיוחד שבו תנתן האפשרות לחברות הנבחרות להציג לדרג מקבלי ההחלטות ולענות על שאלותיהם.

צור קשר עם:

שירלי קויפמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל