דרושים: סטארטפים בתחום ה-ConTech עם טכנולוגיות חדשניות

בשנים האחרונות הפכה ישראל לשחקנית משמעותית בתחום הבנייה והתשתיות החכמות. יזמיות ויזמים ישראליים נכנסו לתחום המשפיע על חיי היום יום של כולנו וקידמו את החדשנות בענף, בארץ ובשווקים גלובליים.

גם בהונג קונג אנו רואים את העניין הרב שיש בחברות ישראליות מהתחום וכי אלו תופסות תאוצה בשוק המקומי, בקרב כל השחקנים המשמעותיים.

המרכז היישומי לחדשנות וטכנולוגיות לבנייה (Construction Innovation and Technology Application Centre) בהונג קונג מקדם תוכנית להצגת מוצרים חדשניים וייחודיים בתחום טכנולוגיות הבנייה (ConTech) במרכז החדשנות שלהם.

בימים אלו, CITAC פועלים לגייס את המוצרים הטכנולוגיים שיוצגו במתחם במהלך שנה הבאה ואנו מזמינים חברות ישראליות, בתחום ה- Construction Tech, המעוניינות לעבוד בשוק ההונג קונגי ולקבל חשיפה להירשם באמצעות הלינק: https://citac.cic.hk/en-hk/exhibitions/innovation-showcase

המרכז משמש בעיקרו כמתחם לאירועים סביב תחום טכנולוגיות בנייה וכן לאירוח של משלחות וסיורים. גם בימים אלו מתקיימים סיורים וירטואליים במתחם כך שהצגת המוצר והחברה שלכם במתחם תביא לחשיפה בקרב האנשים הבולטים בתחום בהונג קונג ויכולה להוביל להזדמנויות עסקיות חדשות.

*ההשתתפות בתוכנית הינה חינמית ומשך זמן התצוגה נתון למשא ומתן.

תערוכות קודמות: https://citac.cic.hk/en-hk/exhibitions/exhibit-archives

לכל שאלה ובקשה, הינכם מוזמנים לפנות אלינו למייל: hongkong@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

יואב חיימי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל