סטארטאפים ישראליים – בואו לזכות ב50,000 ש”ח בתחרות CHENGDU TALENT CUP!

סטארטאפים ישראליים – בואו לזכות ב50,000 ש”ח בתחרות CHENGDU TALENT CUP!

צ’נגדו היא עיר בדרום-מערב סין אשר ידועה בעיקר בפארק הפנדות שלה וגם תרבות התה הסינית נולדה בעיר צ’נגדו. כמו כן, צ’נגדו היא אחת מארבעים הערים המובילות בעולם מבחינת מחקר ופיתוח ושואפת להפוך למוקד החדשנות בעולם.

הנספחות הכלכלית-מסחרית לדרום-מערב סין בקונסוליה הישראלית בצ’נגדו רוצים להזמין אתכם להצטרף לתחרות CHENGDU TALENT CUP ולקבל הזדמנות לזכות בפרס הראשון, 50000 ש”ח במזומן, כאשר יהיו 3 קבוצות שיזכו במקום הראשון!

מארגני התחרות יעניקו חסות להוצאות לוגיסטיות של אדם אחד מכל צוות, החסות תכלול הוצאות לוגיסטיות מלאות, כמו כרטיסים הלוך ושוב, אוכל, מלון וכו’, כמובן במידה והמצב שלCOVID 19  יאפשר אירוע לא מקוון.

הגמר יתקיים בין התאריכים 12 עד 16 באפריל 2021. בתחרות יהיו גם 5 מקומות שניים ו -10 מקומות שלישיים שיזכו ב25000 ש”ח וב10000 ש”ח בהתאמה.

במידה ותהיו אמיצים ובנוסף תרשימו בגמר של התחרות בצ’נגדו מארגני התחרות יעזרו לכם להירשם לתוכנית ממשלתית “תכנית הכישרונות של צ’נגדו” ותוכלו לקבל מלגה של עד 5 מיליון שקלים לקבוצה או עד מיליון וחצי שקלים לאדם בודד. כמו כן עזרה במציאת שטח למשרדים, דיור, חינוך לילדים, הפחתת מיסוי ועוד.

הדרישות להגשה:

  • להתמקד בעיקר בתחומים כגון מידע אלקטרוני, ייצור חכם, רפואה ובריאות דיגיטלית, מסחר אלקטרוני, לוגיסטיקה מודרנית ו-Big Data
  • בעלי יכולות חזקות יחסית במחקר ופיתוח טכנולוגיות ומוצרים, תפעול וניהול.
  • בעלי הישג טכנולוגי חדשני או מודל עסקי עם פוטנציאל שוק מבטיח, בעלי כיוון פיתוח ברור של מו”פ או יעדי מונטיזציה או פיתוח שוק ולהיות מסוגלים להוביל ולהניע פיתוח איכותי של התעשייה הרלוונטית.
  • על המוצר פרויקט חייבת להיות בעלות בלתי מעורערת.
  • לכלול הצעה עסקית מלאה הכוללת מידע כגון תיאור הפרויקט, פוטנציאל השוק, מודל עסקי, חברי צוות, תכנית מימון, תשואות או ביצועים צפויים, תכנית עתידית וכו’.

ההשתתפות:

  • הגשה מקוונת של פרויקטים עם סרטון של 6 דקות המציג את המוצר, הצוות, הטכנולוגיה, המודל העסקי, סיכויי השווקים, תכנית הפיתוח וכו’.
  • שאלות ותשובות עם הרכב השופטים אודות פרטי הפרויקט יתקיימו ביום השיפוט (תאריך ספציפי יוכרז בהמשך.)

המועד אחרון להגשה הוא ה-11 בדצמבר 2020

רוצים להשתתף? חברות ישראליות מוזמנות לפנות אלינו לייעוץ, כאן.
אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב בבלוג זה ובדף ה-LinkedIn של הנספחות לעדכונים שוטפים.

נכתב על ידי: ולדי ירמישין, קצין סחר בנספחות הכלכלית-מסחרית בצ’נגדו.

צור קשר עם:

אב ירמישין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל