יש לכם מוצר ישראלי שיכול להצליח בסין? ענקית הקמעונאות הסינית עליבאבא רוצה אתכם

מאוקטובר עד דצמבר יתקיים בצ’נגדו פסטיבל האוכל האסייתי השנתי המאורגן על ידי משרד החוץ של צ’נגדו אשר בסין ויכלול אירועים שונים ומגוונים באופן מקוון ולא מקוון. בנוסף לאירועי התרבות הקשורים לאוכל ישנם פעילויות רבות בפסטיבל האוכל האסייתי שטומנות בחובם הזדמנויות עסקיות רבות עבור חברות ישראליות ולא רק בתחום המזון! כל מוצר ישראלי אשר נמכר בסין יכול להתאים, בין עם זה מוצר קוסמטיקה, מזון, טואלטיקה, יין ועוד.

חשוב לציין כי הפסטיבל השנה מתקיים בשיתוף פעולה עם ענקית הקמעונאות הסינית עליבאבא, מה שאומר שהאירועים השונים של הפסטיבל ישולבו בפלטפורמות של עליבאבא כמו:

Hema supermarket, Taobao, TMall

[highlight]פסטיבל האוכל האסייתי בצ’נגדו השנה מעניק הזדמנות ייחודית להשיג חשיפה למוצרים ישראליים באופן מקוון ולא מקוון באמצעות הפלטפורמות של ענקית הקמעונאות הסינית עליבאבא[/highlight]

       Taobao Global website

 

הנספחות הכלכלית-מסחרית בצ’נגדו רואה בפסטיבל זה הזדמנות קידום יוצאת דופן עבור מוצרי צריכה ישראליים המכוונים לשוק הסיני ומחפשים מפיצים ויבואנים נוספים בסין.

להלן פירוט האירועים והפעילויות השונות שבהן חברות ישראליות יכולות לקחת חלק:

 

מעבר לפוטנציאל שהנספחות הכלכלית-מסחרית בצ’נגדו רואה בפסטיבל זה, אנו מעוניינים להפיק את המקסימום מהזדמנות זאת ולספק לחברות ישראליות אשר מעוניינות בסיוע ותמיכה נוספת ולנסות למצוא עבור החברות הישראליות מפיצים ויבואנים חדשים בדרום מערב סין.

אנו שמחים להזמין אתכם להצטרף אלינו לפעילויות השונות בפסטיבל בהתאם לצרכים שלכם.

חברות המעוניינות ללמוד עוד על אחד או יותר מהאירועים ברשימה מוזמנות לפנות אלינו לייעוץ, כאן, או לשלוח מייל לולדי ירמישין, קצין הסחר בנספחות הכלכלית-מסחרית בצ’נגדו.

**שימו לב שההרשמה הינה עד ה14.9. מהרו להירשם על מנת לא להפסיד את ההזדמנות!**

 

[highlight]רוצים ללמוד עוד על TMALL?![/highlight]

אתם מוזמנים לאירוע החשיפה לשמוע על ערוץ המכירה הישיר לסין, לבחון את ההזדמנויות בפלטפורמה וללמוד האם החברה שלכם מתאימה ל-Tmall :

לפרטים נוספים והרשמה:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_pl97Y-vNSjC84NZx6NS7Yw?fbclid=IwAR0yQmrbFogzDGBVpY0FV1VjQfqdCzr0W5S4yC9

 

בנוסף, אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב בבלוג זה ובדף ה-LinkedIn של הנספחות לעדכונים שוטפים.

צור קשר עם:

אב ירמישין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל