אפילו מהספה – הזדמנויות עסקיות לחברות טכנולוגיה חקלאית בפרובינציית ליאונינג

אנו שמחים להזמינכם להשתתף בשתי תערוכות מוכרות בתחום החקלאות בפרובינציית ליאונינג (Liaoning) שבסין: האחת תערוכה מקוונת של העיר Shenyang והשנייה – פיזית של העיר Panjin.

השנה תערוכות רבות מתקיימות בצורה מקוונת מה שמאפשר לחברות רבות, במגוון סקטורים, לקחת חלק באירועים השונים על מנת ללמוד עוד על השוק המקומי ועל האופציות הקיימות בו, וכן להכיר שחקנים מרכזיים במטרה לקדם פעילותן בסין. לחברות ישראליות שכבר פעילות בסין מומלץ מאוד לנצל את ההזדמנות ולהרחיב את החשיפה שלהן לקהל הסיני, וחברות שאינן פעילות בסין, זה הזמן להתחיל! למידע נוסף ניתן לפנות לצוות הנספחות בכל עת.

 

תערוכת “20th Shenyang International Agriculture Expo” תתקיים השנה בצורה מקוונת בתאריכים 19-22 בספטמבר

על מנת להשתתף באירוע המקוון, כל שעליכם לעשות הוא לשלוח את הלוגו ופרופיל החברה שלכם והמארגנים יסייעו בהקמת הביתן הווירטואלי עבורכם. ניתן לעיין ברשימת המשתתפים כאן ולבקר באתר התערוכה בלחיצה כאן. מארגני התערוכה הינם ממשלת מחוז ליאונינג (Liaoning) והממשל המקומי בעיר שן-יאנג (Shenyang). במסגרת התערוכה יתאפשר לקיים פגישות B2B. אם ברצונכם להיפגש עם חברות ומציגים שונים יש להגיש רשימה של אותן חברות ומארגני האירוע יעבירו לכם את פרטי ההתקשרות. יתרה מזאת, במידה וברצונכם לפרסם תכנים שונים, ניתן להעבירם לנציגי הממשל המקומי של העיר שניאנג והם יפרסמו זאת בפלטפורמות שונות כגון Renmin.com ו- Xinhua.com. הנספחות המסחרית בבייג’ינג תשמח לסייע לכם בתהליך ובכל הנחוץ לכם להצלחת ההשתתפות בתערוכה.

כיצד נרשמים? אנא הורידו ומלאו את הטופס. את הטופס וחומרי שיווק יש לשלוח לכתובת המייל synbh2020@163.com או 2850965663@qq.com ולכתב אותנו בכתובת המייל dong.yan@israeltrade.gov.il

 

מקור – pexels

 

תערוכת “The 2nd China Panjin Rural Revitalization Industry Expo Invitation”  הינה תערוכת אוף-ליין אשר תתקיים בתאריכים 22-24 בספטמבר.

התערוכה השנה מתמקדת בטכנולוגיות חקלאות מודרנית וקידום פיתוח כפרי. האירוע מאורגן על ידי המחלקה לחקלאות בפרובינציית ליאונינג (Liaoning), מחלקת המדע של הפרובינציה ומחלקת המסחר בה. למעלה מ-500 חברות כבר אישרו את השתתפותן. ניתן לעיין ברשימת המשתתפים כאן ולבקר באתר התערוכה כאן. חברות ישראליות נהנות מביתן בגודל רגיל בחינם (כולל עיצוב). במידה ויש צורך בביתן גדול יותר ניתן לקבלו גם כן בחינם אך יש לקחת בחשבון שעיצובו יכלול עלות נוספת. בנוסף, מידע על החברות המשתתפות יפורסם בקטלוג האירוע בחינם. עבור החברות המשתתפות בתערוכה יינתן סיוע על ידי מארגניה בתיאום פגישות עם חברות ומציגים אחרים.  הנספחות המסחרית בבייג’ינג תשמח לסייע לכם בתהליך ובכל הנחוץ לכם להצלחת ההשתתפות בתערוכה.

 כיצד נרשמיםאנא הורידו ומלאו את הטופס. את הטופס וחומרי שיווק יש לשלוח לכתובת המייל – 896294070@qq.com ולכתב אותנו בכתובת המייל dong.yan@israeltrade.gov.il

 


אנו בנספחות המסחרית בבייג’ינג שמחים להזמין חברות ישראליות בתחום החקלאות להצטרף לאירועים אלו על מנת להציג את הטכנולוגיות שלהן לשוק הסיני ללא עלות!

*למעט אלו שהוזכרו לעיל וחשוב לציין שעל מנת להשתתף בתערוכות יש לספק חומרים בסינית.

ניתן לפנות אלינו כאן לקבלת מידע או עזרה בהרשמה לתערוכה.

 

נכתב על ידי עמר הנדל, קצינת סחר בנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בבייג’ינג

צור קשר עם:

יאיר אלבין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל