וובינר עם חברת NetEase Games הסינית על הזדמנויות ומגמות בעקבות הקורונה

מדוע שווה לכם להצטרף?

העולם השתנה ללא היכר: It’s the end of the world as we know it

המגיפה העולמית שינתה את העולם ללא היכר. רבים מדברים על “דור הקורונה” שנולד או גדל לתוך מציאות של הסגרים בחיק המשפחה, לימודים מרחוק, שיחות עם סבא וסבתא מרחוק, tik-tokים (שזו פעילות בפני עצמה), משחקים והרבה מאוד זמן מסך.

בניגוד לסקטורים האחרים, חברות ה-ICT והגיימינג העולמיות עלו ברווחיהן, עת העולם היה שרוי בהסגר. עבורן, עם כל הצער שבדבר, ומנקודת המבט העסקית בלבד, המגיפה היוותה הזדמנות למהפיכות טכנולוגיות בתחומם.

אם למהפכה התעשייתית ישנם 4 שלבים עד ל-Industry 4.0 הנוכחית, איך נקרא למהפכה שמתרחשת בימים אלו בעולם החינוך, העבודה והגיימינג? איך ייראה העולם העתידי?

נראה כי לחברות כמו Tencent שמשחקיה אף העפילו למקום השני ברשימת ההורדות של iOS בשיא המגיפה, ואשר שווי השוק שלה עלה ב26% ברבעון הראשון של 2020 העתיד ורוד מתמיד. הנספחות הכלכלית בדרום סין מנסה להתחקות אחר הטרנדים החמים ביותר אשר יספקו קרקע פורייה לשיתופי פעולה של חברות ישראליות עם חברות סיניות. כחלק מהתהליך הזה, אנחנו משתדלים להיות “במקום הנכון ובזמן הנכון” כשהשינוי מתרחש ולהגיש לכם אותו חם מהתנור.

 

“פתאום קם אדם (חברה סינית) בבוקר ומחליט שהוא עם (חברת ענק במימדים גלובליים) ומתחיל ללכת…”

אחד הדברים האהובים עליי בשוק הסיני הוא התופעה הייחודית של עלייה מטאורית של חברות “יש מאין”. קצרה היריעה מלהכיל את המקרים והדוגמאות בהן זה מתרחש. אזכיר כמה מהן: OPPO האגדית שפשוט פרצה בשנת 2016 לחמישיית יצרני הסמארטפונים העולמית ועד היום רבים בישראל כלל לא מכירים אותה, חברת הבת שלהם OnePlus שתוך שנתיים מהקמתה ב-2013 כבר גרפה מיליארד דולר, חברת הרכב BYD שהתחילה בשנות ה-90 מסוללות לניידים והפכה ליצרנית הרכב החשמלי הגדולה ביותר בעולם (אילון מאסק עקף אותם רק השנה), ועברה בעידן הקורונה להיות גם יצרנית המסיכות הגדולה ביותר בעולם ועוד.

הסיבות לתופעה מגוונות וקשורות במשטר הייחודי של סין, הכספים הממשלתיים המוקצים להאצת טכנולוגיות והשוק האינסופי.

לנו בנספחות הכלכלית בדרום סין, יש עניין לא רק לצפות מהצד בתהליכים המרתקים אלא לקחת חלק פעיל בנקודות זמן משמעותיות ובצמתים של חברות בצמיחה.

זו בדיוק הסיבה שהכנו עבורכם את המפגש הבא עם חברת NetEase.

 

Netease היא חברת המשחקים השנייה בגודלה בסין אחרי Tencent

זה הזמן לדבר על החברה המעניינת ביותר כרגע בתחום בסין. מטה החברה יושב בגואנג’זו, בירתה של פרובינציית גואנגדונג ושכנתה של העיר שנז’ן ממנה יצאו כל החברות שהזכרתי לעיל וימשיכו לצמוח.

החברה צומחת במהירות מסחררת וכבר היום בעלת שווי שוק של 60 מיליארד דולר, ובקטגוריית משחקי הוידאו, NetEase נחשבת לחברה המובילה ביותר בעולם מבחינת מחזור מכירות עם 6.67 מיליארד דולר.

מה שמייחד את החברה אל מול אחותה הגדולה Tencent וחברות ענק סיניות נוספות שהזכרתי היא המיקוד בשוק הבינלאומי אל מול מיקוד בשוק המקומי הסיני. Netease מחפשת לחדש ולהתחדש, ופועלת בשת”פ עם חברות רבות בעולם כולל Marvel וWarner Bros על פיתוח משחקים.

הנספחות הכלכלית מזמינה אתכם לשמוע מגורם בכיר מאוד בחברה- ראש מחלקת האסטרטגיה וההשקעות של חברת המשחקים- על ההזדמנויות בעולם פוסט הקורונה. ההרצאה של בכיר החברה תדבר על עלייתה של NetEase, הטרנדים בעולם הגיימינג ועולם המסכים המשתנה עבור דורות העתיד לאחר הקורונה.

בנוסף, ידבר הבכיר על הזדמנויות עסקיות לחברות ישראליות בתחומי המשחקים.

חברות העוסקות בתוכן למשחקים ו/או טכנולוגיות AR/VR וטכנולוגיות אחרות שרלבנטיות לעולם המשחקים מקומכם איתנו בוובינר!

הוובינר פתוח לקהל הרחב של הנרשמים, אך ניתן לציין בטופס אם החברה מעוניינת במפגש B2B עם Netease. הנספחות תעביר את הרשימה לחברה ותארגן מפגש B2B לחברות שתמצאנה מתאימות.

חברות המעוניינות להשתתף בוובינר יכולות להירשם בלינק הבא: הרשמה לוובינר עם Netaease

צור קשר עם:

שירלי קויפמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל