יש לכם טכנולוגיות חכמות?! בואו להציג בתערוכת Smart China Expo

תערוכת Smart China Expo 2020 (SCE) תתקיים השנה בצורה מקוונת בתאריכים 15-17 בספטמבר ונושא התערוכה הוא “טכנולוגיה חכמה – לחיזוק הכלכלה ושיפור איכות החיים”

השנה לראשונה תתקיים התערוכה בצורה מקוונת, לשם כך מארגני התערוכה בונים פלטפורמה מקוונת לטובת האירוע. בפלטפורמה יוקמו שישה אזורי תערוכה וירטואליים באתר הרשמי של התערוכה לפי נושאים שונים בטכנולוגיות חכמות על מנת שהמבקרים בתערוכה יקבלו תמונה מלאה של כל המוצרים והטכנולוגיות החדשות והחדשניות אשר קיימים בשוק.

תערוכת הSCE שואפת להיות פלטפורמה איכותית לקידום שיתופי פעולה ברחבי העולם. ניתן לעיין באתר בלחיצה כאן ולהתרשם אודות התערוכה. מארגני התערוכה כוללים את הוועדה הלאומית לפיתוח ורפורמה, משרד המדע והטכנולוגיה, משרד התעשייה וטכנולוגיות הידע, משרד הכלכלה וסחר, חברי מועצת העיר צ’ונגצ’ינג וגורמים רשמיים נוספים. בתערוכה השנה לא יתקיימו פגישות B2B אך מבקרי התערוכה יוכלו לפנות למציגים ולבקש פרטים נוספים.

הנספחות המסחרית בקונסוליה הישראלית בצ’נגדו תשתתף השנה ותקים ביתן לאומי וירטואלי בתערוכה המקוונת ואנו שמחים להזמין חברות ישראליות בתחום הייצור, היישומים והטכנולוגיות החכמות להצטרף אלינו לאירוע זה על מנת להציג את הטכנולוגיות שלהן לשוק הסיני ללא עלות!*

לחברות ישראליות שכבר פעילות בסין מומלץ מאוד לנצל את ההזדמנות ולהרחיב את החשיפה שלכם לקהל הסיני, וחברות שאינן פעילות בסין, זה הזמן להתחיל!

 

בתמונה: הביתן הלאומי בתערוכת SCE 2019

*חשוב לציין שעל מנת להשתתף בתערוכה יש לספק חומרים בסינית.

 

ניתן לפנות אלינו כאן עד ה12 באוגוסט לקבלת מידע או הרשמה לתערוכה.

בנוסף, אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב בבלוג זה ובדף ה-LinkedIn של הנספחות לעדכונים שוטפים.

 

נכתב על ידי ולדי ירמישין, קצין סחר בנספחות הכלכלית-מסחרית בצ’נגדו.

 

 

צור קשר עם:

אב ירמישין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל