יריד המזון והמשקאות (CFDF) מהגדולים בסין יצא לדרך עם ביתן לאומי בטעם ישראלי!

יריד המזון והמשקאות ה -102 בסין (CFDF) ייערך השנה בצורה מקוונת בין התאריכים 28.7 ועד 30.7, פלטפורמת התערוכה המקוונת שנבנתה על ידי הוועדה המארגנת וקבוצת עלי באבא תוצג בפני קהל רחב של קמעונאים וסיטונאים מהגדולים בסין.

זהו יריד הסחר המקיף הלאומי השני שנערך בצורה של תערוכה מקוונת לאחר יריד ה-Canton Fair. בנוסף, הטרנד הדיגיטלי מאיץ את הסחר המקוון ובשונה מפלטפורמות הסחר האלקטרוני הכלליות והמוכרות, פלטפורמת התערוכה הנוכחית תשלב תצוגה של המוצרים, התאמת היצע וביקוש, משא ומתן בזמן אמת וביצוע עסקאות באמצעות שימוש מלא בטכנולוגיות כמו AI ומחשוב ענן.

על מנת לחזק את שוק מוצרי הצריכה ואת הייצוא מישראל לסין, הנספחות המסחרית של ישראל לדרום-מערב סין הקימה ביתן לאומי מקוון לקידום מזון ומשקאות ממותגים של ישראל, שיש להם שותפים או פעילות בסין.

חברות כמו טמפו, יקבים שונים וחברת תמרים משתתפות בביתן הלאומי. המבקרים יכולים ללחוץ על תמונות המוצרים בכדי ללמוד עוד על המוצרים ולקבל מידע נוסף, לשאול שאלות מול נציגי החברות וגם לבצע הזמנות.

בנוסף, גברת אב ירמישין הנספחת המסחרית של ישראל לדרום-מערב סין, הוזמנה כאורחת VIP ליריד ולשלוח מסר למבקרי התערוכה לקידום הביתן הישראלי על ידי הצגת המוצרים הישראליים והזמנת אורחים סינים לבקר בביתן הישראלי באתר הרשמי של התערוכה.

יריד המזון והמשקאות הסיני (CFDF) החל בשנת 1955 והוא אחד האירועים המקצועיים הגדולים ביותר עם ההיסטוריה הארוכה ביותר בסין, היריד הנערך מדי שנה בצ’נגדו ובערים נוספות בסין, מושך אליו קהל רב בתחום המזון והמשקאות ומאורגן על ידי Corporation China sugar and wine פעמיים בשנה באביב ובסתיו.

ל- CFDF הנוכחי שטח תערוכות כולל של מעל 100,000 מ”ר, כ -3,000 מציגים ו -150,000 קניינים.

אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב בבלוג זה ובדף ה-LinkedIn של הנספחות לעדכונים שוטפים.

חברות המעוניינות ללמוד עוד על האירוע ולהשתתף באירועים דומים בעתיד מוזמנות לפנות אלינו לייעוץ, כאן.

 

נכתב על ידי ולדי ירמישין, קצין סחר בנספחות המסחרית בצ’נגדו

צור קשר עם:

אב ירמישין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל