אירוע אונליין: רוד שואו בריאות דיגיטלית – סין-ישראל

תחום הבריאות הדיגיטלית הוא אחד מהתחומים המתפתחים במהירות בעידן ה- Covid-19

הממשל הסיני שם פוקוס גדול יותר מבעבר על ביסוס של מודל שירותי בריאות מקיף יותר ומתקדם יותר מבחינה טכנולוגית ודיגיטלית, וכיום שירותי בריאות מקוונים הופכים למנוע צמיחה משמעותי.

ביולי 2019 פורסמה תכנית הממשל לבריאות 2030 המדגישה את התפקיד המהותי של שירותי הרפואה לפיתוח החברתי והכלכלי של סין. במהלך ההתפרצות של Covid-19 פרסם משרד הבריאות הסיני הנחיות לעידוד מוסדות רפואיים להאיץ את השימוש בשירותים מקוונים.

אנו צופים שתחום הבריאות הדיגיטלית, על כל גווניו, יהפוך לתחום בו הביקוש צפוי לעלות באופן משמעותי בשנים הבאות.

ובישראל, עוד ב-2018 הצהירה הרשות המחוקקת על תכנית הלאומית בבריאות דיגיטלית בה הוכרז שיושקעו כמיליארד ₪ בתחום במטרה לבנות את התחום כמנוע הצמיחה השלישי בעוצמתו לכלכלה הישראלית יחד עם סייבר ומכוניות אוטונומיות. מה שנראה שהאיץ את אחוז החברות הפעילות בתחום אף יותר – כאן אנחנו נכנסים לתמונה..

הנספחות הכלכלית בבייג’ינג האמונה על רגולציה וקידום הסחר בתחומי המדיקל שמחה לספר על קיום מוצלח של הרוד השואו הווירטואלי הראשון בבריאות דיגיטלית בסין. באירוע נטלו חלק כל הנספחויות המסחריות של משרד הכלכלה והתעשייה בסין, המשלחת הכלכלית בשגרירות ישראל בבייג’ינג, המשלחות המסחריות בקונסליות ישראל בצ’נגדו, שנגחאי, גואנגז’ו והונג קונג, וזאת בכדי לאפשר לחברות הישראליות להיחשף בפני חברות סיניות מכל רחבי סין ולמקסם את האפשרויות העסקיות שלהן במדינה העצומה הזו.

באירוע שהתקיים ב-28 ביולי לקחו חלק 5 חברות ישראליות מצוינות:

Alango , Bina.ai, CardiacSense, Sensible Medical, Tyto Care

האירוע החל עם וובינר של כשעה בו לקחו חלק כ-117 משתתפים והמשיך בחלקו השני לפגישות B2B שתואמו מראש. ביום האירוע התקיימו כ-25 פגישות ובימים הקרובים יתקיימו פגישות נוספות.

העניין הרב שגילו חברות מקומיות מובילות בתחום רק חיזק  את העובדה שהשוק הסיני צמא לפתרונות דיגיטל בתחום המדיקל ולתעשייה הישראלית יש בהחלט הזדמנויות עסקיות מעניינות בתחום בסין.

אנו נמשיך לקיים אירועים כאלה בחודשים הקרובים, ככל שיש לכם עניין לקחת חלק באירוע אני מזמינה אתכם ליצור איתנו קשר!

צור קשר עם:

אסתי איילון קובו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל