חברת Tencent הסינית תרמה מאות אלפי מסיכות וציוד רפואי להתמגנות מפני נגיף הקורונה

בעוד מתפרסמים נתונים מדאיגים אודות תחלואה נוספת בישראל, הגיעה השבוע תרומתה של חברת Tencent – ענקית האינטרנט הסינית- עם ציוד רפואי בשווי של מאות אלפי דולרים וכללה מאות אלפי מסיכות, וביגוד מגן למלחמה בקורונה.

התרומה הנדיבה בוצעה בסיוע של נציג משרד הכלכלה והתעשייה במשל”ט (החמ”ל הלאומי למלחמה בקורונה) ונציגויות משרד החוץ ומשרד הכלכלה בארץ ובסין.

התרומה מצטרפת לתרומות נוספות שנעשו על ידי ענקית האינטרנט למדינות אחרות בעולם וכן, להודעה של Tencent לתרום לארגון הבריאות העולמי 10 מיליון דולר למלחמה בנגיף הCovid 19.

חברת Tencent אשר המטה שלה ממוקם בעיר שנז’ן שבמחוז גואנגדונג הינה קונצרן אינטרנט מדיה וגיימינג אשר משמש את מיליארד משתמשיו בסין כתחליף לג’ימייל, פייסבוק וואצאפ.

 

בתחום הגיימינג החברה ידועה כחברה הגדולה ביותר בעולם, אך כיאה לקונגלומרט היא חולשת על תחומים נרחבים רבים.

החברה תתמקד בשנת 2020 במספר אסטרטגיות אשר ביניהן: סיוע למלחמה בנגיף הקורונה באמצעות טכנולוגיה ותרומות הנובעות מאחריות תאגידית, פיתוח פתרונות חכמים בתחום הבריאות ובריאות דיגיטלית, פלטפורמות עבודה מרחוק וגלובליזציה של משחקי המובייל.

Tencent  באופן טבעי, מהווה מוקד עניין לחברות ישראליות רבות. עם מחזור של 377 מיליארד דולר בשנת 2019 ובהיותה ממוקמת במקום השלישי לאחר גוגל ופייסבוק במונחי שווי שוק עם 472 מיליארד דולר ישנו פוטנציאל עצום לשיתופי פעולה.

הנספחות הכלכלית בדרום סין עוסקת בימים שבשיגרה בקידום ייצוא של מוצרים וטכנולוגיות ישראליות אל מול חברות הענק הרבות משנז’ן ביניהן טנסנט וחברות המובייל, האינטרנט והציוד הרפואי מהגדולות בסין ובעולם כולו.

עם תחילתו של משבר הקורונה, כחלק מהקשר ההדוק עם חברות אלו, פעלה הנספחות הכלכלית יחד עם הנספחויות האחרות בעולם בסיוע למאמצי משרד הבריאות בהבאת ציוד רפואי לארץ. עם זאת, בזמן המשבר ולאחר הרגיעה משיא המגיפה בסין ובישראל עיקר הפעילות של הנספחות חזר לשיגרה ולייזום פעילויות לקידום הייצוא הישראלי.

אם בעבר הצלחנו קיימנו ביקור חברות ישראליות במטה החברה בסין (בתמונה, פעילות משותפת משנת 2018), כיום אנחנו מקדמים מולם פעילות מקוונת אשר תאפשר חשיפה לחברות ישראליות עם טכנולוגיות ייחודיות בתחום הגיימינג.

בנוסף, הנספחות הכלכלית ממשיכה לערב את Tencent בפעילויות האיזוריות המתקיימות בסין באופן וירטואלי.

הנספחות הכלכלית תמשיך לעדכן על הזדמנויות עדכניות

צור קשר עם:

שירלי קויפמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל