חברת הביטוח בעלת שווי השוק הגדול ביותר בעולם מחפשת טכנולוגיות חדשות מישראל

חברת הביטוח PingAn  משנז’ן והנספחות הכלכלית בגואנג’זו קוראות לכם להגיש מועמדות למפגש מקוון עם נציגי הOpen Innovation של זרוע המו”פ!

התפרצות וירוס הקורונה יכולה להביא עימה הזדמנויות רבות וטובות. המפגש הוירטואלי הקרוב והתכנית המוצעת היא בדיוק אחת מהן.

הנספחות הכלכלית בדרום סין וקונצרן הפיננסיים העוסק בבנקאות, שירותים פיננסיים וכמובן ביטוח, יערכו ב-26.5 מפגש ויראוטלי לחברות ישראליות נבחרות שמחפשות דריסת רגל בשוק הסיני. חלקו הראשון של המפגש יהיה פתוח לקהל הנרשמים וחלקו השני יוקצה לפגישות פרטניות עם החברה ל5-6 חברות ישראליות שייבחרו באופן אקסקלוסיבי על ידי החברה.

חברת PingAn הינה חברת הביטוח הפרטית הגדולה ביותר בסין והיקרה ביותר בעולם במונחי שווי שוק. החברה ממוקמת במקום ה-29 ברשימת 500 Fortune הגלובלית. זוהי החברה הפיננסית החמישית בגודלה בעולם במונחי שווי שוק אשר חולשת על תחומים מגוונים ומסועפים.

ככזו, היא מובילה טכנולוגית בתחומי הAI, הBlockchain, Cloudtech וBigData וסייבר.

הנספחות הכלכלית עבדה עם החברה גם סביב טכנולוגית הקשורות לטכנולוגיות רכב ונהיגה בטוחה, בריאות דיגיטלית ועוד כחלק ממערך ביטוחי הבריאות והרכב.

לצורך מובילותה הטכנולוגית של החברה, אשר מונה כ1.5 מיליון עובדים בסין וברחבי העולם, חברת PingAn Technology מהווה את מרכז המו”פ של החברה והשקיעה כ-7 מיליארד USD בעשור האחרון בטכנולוגיות שצוינו לעיל וטכנולוגיות נוספות.

לא פלא, אם כך שחברות וסטארטאפים בינלאומיים רבים מתחרים על תשומת ליבו של התאגיד, אשר מצידו מקיים פעילות Open Innovation תחת מרכז המו”פ PingAn Technology.

זרוע Open Innovation של החברה, אשר נקרא: China Expansion Program, מקיים מידי שנה מספר מחזורים של תכנית לקידום חברות בינלאומיות והטמעתן בשוק הסיני באמצעות ערוצי החברה: חברות הבת, קשרי ממשל, לקוחות, משקיעים ועוד. בניגוד לתכניות מובנות של חממות ואקסלרטורים המיועדות ברובן לחברות מתחילות או Early stage, תכנית China Expansion של PingAn מיועדת לחברות בוגרות ומוכרות אשר מעוניינות לחדור או להתרחב בשוק הסיני ולכן גם החברות לא נדרשות להשתתף בequity.

לרוב, מעורבות בתכנית דורשת נוכחות פיזית של נציג מטעם החברה במשרדי PingAn בשנז’ן- מה שעלול היה להגביל חברות ישראליות רבות.

עם זאת, לאור התפרצות מגיפת הקורונה נוצרה הזדמנות חד פעמית בה החברה לא תדרוש נוכחות פיזית של נציגי החברה בזמן המחזור הקרוב, אך תציע את כל ההטבות והחיבורים לתעשייה ולתאגיד הנובעים מהשתתפות בה.

התכנית היוקרתית שהינה יוזמה של PingAn Technology ועיריית שנז’ן, מקיימות תהליך מיונים אוטומטי קפדני למחזור החמישי הקרוב.

על מנת לקדם הזדמנויות עסקיות עבור חברות ישראליות ולהבליטן מול מקבלי ההחלטות בOpen Innovation China Expansion Program יזמה הנספחות הכלכלית בדרום סין, מפגש וירוטאלי מול מנהלי החדשנות הפתוחה של החברה, אשר ייתן למספר חברות ישראליות הזדמנות להציג את הטכנולוגיות שלהן.

המפגש יתקיים ב26.5 באמצעות הzoom באמצעות הרשמה מראש, ויכלול הצצה לארגון ולתכנית החדשנות של PingAn.

מתוך רשימת הנרשמים ייבחרו 5 חברות לקיים פגישה אישית עם מנהלי תכנית הOpen Innovation ועם משקיעים פוטנציאליים שיוזמנו על ידי PingAn והנספחות הכלכלית. הזדמנות זו נועדה לתת לחברות יתרון יחסי בהגשה לתכנית ובשת”פ עם החברה בפרט.

חברות בשלות אשר מעוניינות להתרחב לשוק הסיני, בתחומים הבאים:Health Tech, Smart City, AutoTech, Fintech, Proptech מוזמנות להירשם למפגש. בנוסף, חברות עם טכנולוגיה ייחודית בתחומים אחרים אשר מזהות פוטנציאל רב בחבירה לתחומי חברת PingAn מוזמנות להגיש גם הן.

ההרשמה באמצעות הטופס המקוון בלבד. ניתן להירשם עד ה-20.5: לחץ כאן להרשמה

הפרטים המלאים יינתנו לחברות אשר יאושרו למפגש בלבד.

במידה ונתקלים בבעיות בהרשמה או שאלות נוספות, ניתן לפנות למייל הבא: Eran.Ciobotariu@israeltrade.gov.il.

צור קשר עם:

שירלי קויפמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל