תחרות אפליקציות המובייל השנתית בהונג קונג בצל הקורונה

תחרות האפליקציות החכמות של אסיה תתקיים השנה (2020) כמתוכנן, ככל הנראה באמצע חודש ספטמבר. הפורמט של האירוע המרכזי בתחרות, הצגת האפליקציות שעלו לשלב האחרון אל מול פאנל שופטים, יוחלט בהמשך ובהתאם למצב. ייתכן כי במקום השתתפות פיזית באירוע בהונג קונג יעבירו את התחרות למקוונת ויבצעו את המפגשים עם השופטים אונליין.

התחרות האסייתית פתוחה גם להגשת מועמדות של חברות ישראליות מאז שנת 2014, בזכות פעילות הנספחות הכלכלית בהונג קונג מול מארגני התחרות, ועל כן אנו מזמינים חברות ישראליות המפתחות אפליקציות חכמות, יצירתיות וייחודיות להגיש את מועמדותן.

הקטגוריות הנבחרות להתמודדות לשנת 2020:

• Public Sector Distinction

• Business and Commercial

• Life Style, Social and Entertainment

התמודדות בתחרות היא הזדמנות לקבל חשיפה בפני מומחים בתחום, משקיעים ולקוחות פוטנציאליים מרחבי אסיה וההשתתפות באירוע המרכזי מאפשרת החלפת דעות ותובנות עם אנשי מקצוע. הזוכים בקטגוריות השונות מקבלים בין היתר חבילת סיוע ל’נחיתה רכה’ המאפשרת התפתחות של העסק בשוק ההונג קונגי.

דד ליין להגשת מועמדות: 10 ביוני, 2020. אנא הירשמו דרך הלינק: https://contest2020.bestasiaapp.hk/ ועדכנו את צוות הנספחות במייל: Hongkong@israeltrade.gov.il

ביוזמת מארגני האירוע, הנכם מוזמנים למלא שאלון קצר על סקטור האפליקציות החכמות: https://bizform.hkpc.org/752668?lang=en

עוד פרטים על התחרות תוכלו למצוא בלינק מעלה ולכל שאלה ועניין, אנו כאן לשירותכם והנכם מוזמנים לפנות אלינו למייל: Hongkong@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

אסתר פרץ בורק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל