בייג’ינג מתאוששת מהקורונה וקוראת לכם לשתף פעולה במו”פ!

אחרי חודש וחצי של האטה משמעותית בפעילות הכלכלית בה, סין מתחילה להתאושש אט אט ממשבר הקורונה ועסקים חוזרים לעבודה, גם אם מהבית כאשר ניתן. בעקבות זאת, יותר ויותר חברות עמן אנו נמצאים בקשר מתחילות להראות שוב זמינות לעסוק בעניינים הנוגעים לטווח הזמן הארוך.

בתוך כך, אנחנו נרגשים לשתף אתכם בפתיחת התכנית הראשונה לשיתופי פעולה במו”פ תעשייתי של רשות החדשנות עם עיריית בייג’ינג. הפוטנציאל לשיתופי פעולה עם חברות מבייג’ינג גבוה ביותר, כאשר לפי נתוני 2019, בבייג’ינג לבדה בה רשומות 3,197 חברות תעשייתיות, התוצר התעשייתי עמד על 2.04 טיריליון יואן.

הקול הקורא פתוח לחברות ישראליות להגיש בקשות לביצוע פרויקטי מו”פ ופיילוטים יחד עם חברות סיניות הממוקמות בבייג’ינג. התכניות מיועדות לחברות המתעניינות בשוק הסיני, חברות עם שותף סיני וכו’.

התמונה נלקחה מאתר – https://www.pexels.com/

חברות רשומות בישראל אשר מעוניינות לקחת חלק בתכנית מוזמנות להגיש מועמדות עד לתאריך ה- 30/3/2020.

בכפוף לקבלתן לתכנית יוכלו כל אחת מהחברות להינות ממימון של הוצאות המו”פ המוכרות של הפרויקט, כאשר כל חברה תמומן על פי הכללים וההחלטות של הגוף המבצע. הזכאות בצד הישראלי- דרך רשות החדשנות- עומדת על עד 50% מימון וגובה הסיוע עבור חברות מבייג’ינג הינו עד 50% מהוצאות המו”פ. ההליך מתבצע במקביל, כאשר כל חברה מגישה טפסים לגורם הרלבנטי במדינתה.

טפסי ההגשה, התנאים וההוראות מפורסמים באתר רשות החדשנות

להגשה ופרטים נוספים ניתן לפנות לנופר חמרני  nofar.hamrany@innovationisrael.org.il המנהלת את אסיה-פאסיפיק במחלקה לשיתוף פעולה בינלאומי ברשות החדשנות.

ההגשה לתכנית מתבצעת כאשר החברה הישראלית מצאה את השותף המתאים בסין, כך שעדיף להתמקד בשותפים פוטנציאליים קיימים, או להתחיל את תהליך מציאת השותף מראש ולתכנן בחודשים הקרובים נסיעות תכופות לסין לקידום המוצר והצגתו. רשות החדשנות אף מציעה הגשת בקשה למציאת שותף.

כמו תמיד, הנספחויות הכלכליות של משרד הכלכלה והתעשייה בסין כאן על מנת לסייע מסייעות לחברות ישראליות לקדם את עסקיהן בסין. חברות המעוניינות להשתלב בשוק זה מוזמנות לפנות לכל אחת משש הנספחויות הכלכליות בסין אשר ישמחו לסייע בתהליך הכניסה לשוק הסיני וללוות אותן בתהליך.

צור קשר עם:

יאיר אלבין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל