הדרך החדשנית להגיע ללב של הלקוח

הדרך להגיע ולגעת בו זמנית ברגש ובמחשבה של הלקוח (לפי UBS AG בהונג קונג):

למי מהקוראים שלא מכיר- UBS הינו בנק בינלאומי שמקורו בשוויץ הכולל שירותי בנקאות קלאסיים, בנק השקעות ושירותים פיננסיים רבים נוספים. לבנק נוכחות בכל המרכזים הפיננסיים הגדולים ברחבי העולם.

******

ה- Digital Hub בהונג קונג של UBS שהוקם במהלך 2017 והחל את פעילותו באופן מלא במהלך 2018 מהווה תוספת למרכזים הדיגיטליים של UBS  ברחבי העולם.

מדובר במרחב המאפשר ללקוחות קיימים וללקוחות פוטנציאליים להיות מעורבים, להכיר ולחלוק ידע עם סטראט-אפים ואנשי טכנולוגיה בתחומים השונים.

מדובר במתחם משרדי על פניו אך מלא בפעילויות אינטראקטיביות. מתחם המשלב טכנולוגיות חדשניות מרחבי העולם בתוך מחשב, רובוט או מסכה תלת מימדית.

לדברי UBS ה”ק, מעבדת החדשנות מקרבת לקוחות וסטארט-אפים ליצירת שיתופי פעולה, בונה מעורבות עמוקה יותר סביב עולם החדשנות והטכנולוגיה ומביאה את העוסקים בתחום בבנק ללמוד לזהות הזדמנויות ולהתמודד עם אתגרים העומדים בפני UBS.

עבור UBS (ואפשר לומר כי זה נכון עבור כולנו) חדשנות ודיגיטליזציה הן בסדרי עדיפויות אסטרטגיים ומסיור במעבדת החדשנות נראה כי הם משקיעים רבות סביב תחומים אלו.

סיור קצר המלווה למידה וחוויה מוחשית של רובוטים שיעשו דברים בשבילך, קלף שמצטלם בגודל ממשי דרך אייפד ומלמד ילדים שפות שונות וגם מראה שהיא בעצם חוויה שלמה לעולם הספורט מבלי לצאת מפתח ביתך בהחלט מביאים להזדמנות להגיע וגם לגעת בו זמנית ברגש ובמחשבה של הלקוח.

***

(כל האמור מעלה אינו קידום ממומן, אלא נכתב לאחר סיור במקום, שיח עם צוות העובדים וחוויה אישית של הכותבת 🙂 [highlight][/highlight])

לעוד פרטים: https://www.ubs.com/hk/en/wealth-management/tech-connect/the-digital-hub.html

חברות ישראליות המעוניינות להציג את הפתרון שלהן במעבדת החדשנות של UBS ומשלבות Tech בחוויה מוחשית, מוזמנות לפנות אלינו ואנו נשמח לחבר אתכם עם הגורמים הרלוונטיים.

אנא כתבו לנו לכתובת: Hongkong@israeltrade.gov.il

** הפוסט נכתב על ידי ליטל זגורסקי- קצינת סחר בנספחות הכלכלית בהונג קונג

צור קשר עם:

אסתר פרץ בורק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל