קבלת פנים חמה למשלחת פינטק ואינשורטק בהונג קונג

בתחילת חודש יולי הגיעה להונג קונג משלחת של 9 חברות ישראליות בתחום הפינטק והאינשורטק (רשימות החברות מופיעה בתחתית הפוסט) ליומיים של מפגשים עסקיים לבחינת שיתופי פעולה עם חברות מובילות בהונג קונג.

המשלחת, הינה יוזמה משותפת של הנספחות הכלכלית בהונג קונג ומכון היצוא (ותודה לעתני אורון, מנהל ענף הפינטק במכון היצוא, על העבודה הצמודה לאורך הדרך).

הונג קונג, כמרכז פיננסי מוביל בעולם ובאסיה בפרט, פועלת רבות בתחומי הפינטק והאינשורטק (טכנולוגיות המותאמות לענף הביטוח) ומכוונת להיות מהבולטות והמובילות בתחום בעולם.

במהלך ארגון הביקור היינו עדים לעניין הרב סביב טכנולוגיות חדשניות מישראל בתחומים אלו ואכן נקבעו לחברות מפגשים מקצועיים עסקיים עם הבנקים הגדולים וחברות הביטוח המובילות באזור (ביניהם: Prudential, HSBC, Sun Life ועוד) וכן עם הרגולטור האחראי על חברות הביטוח בהונג קונג (Insurance Authority).

הנספחות ארגנה בשיתוף עם KPMG Hong Kong, סמינר עסקי עם קהל של כ- 85 נציגי גופים וחברות מקומיות, אשר במהלכו התקיימו מעל ל-70 פגישות אחד על אחד בין הצדדים.

***

בימים אלו, אנו פועלים לגיוס חברות ישראליות, מעולמות הפינטק, להשתתפות בביתן לאומי במסגרת אירועי שבוע הפינטק בהונג קונג שיתקיים ב-4-8 בנובמבר, 2019.

לפרטים נוספים הנכם מוזמנים לפנות אלינו במייל: Lital.zagurski@israeltrade.gov.il וכן לקרוא עוד על האירוע באתר: https://www.fintechweek.hk/

 

רשימת החברות שלקחו חלק במשלחת הפינטק/אינשורטק: Air Doctor, ATHENA, Glassbox, Kindite, Kryon, OpenLegacy, QEDit, SparkBeyond, Unbound.

 

צור קשר עם:

אסתר פרץ בורק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל