משלחת טכנולוגיות רפואיות לסין – בייג’ינג וצ’נגדו – 11-14 ביוני 2019

הנציגויות המסחריות של ישראל בבייג’ינג ובצ’נגדו, מכון הייצוא, משרד הבריאות ולשכת המסחר ישראל-סין (IsCham), מזמינים אתכם למשלחת עסקית לסין שתתמקד בפתרונות בתחומי הבריאות הדיגיטאלית, אוכלוסיה מזדקנת, מחלות כרוניות ורפואת החירום, ותתקיים בין ה-11-14 ביוני, 2019. התוכנית תכלול ביקורים בחברות ובבתי-חולים מובילים, פגישות עסקיות שתתואמנה מראש, וכן השתתפות בפסגת הבריאות השלישית ישראל-סין. להרשמה, לחצו כאן.

 

במסגרת הרפורמה בשירותי הבריאות בסין, תחום הבריאות הדיגיטאלית טומן בחובו הזדמנויות עסקיות משמעותיות. עם אתגרים משמעותיים כגון שכיחות גבוהה של מחלות כרוניות, שיעור גדל של האוכלוסייה המתבגרת וסוגיות מימון – סין תרה אחר הפתרונות הפרקטיים הטובים ביותר בכל אחד מהתחומים הבאים:

  1. קליניקות פרטיות לרפואת משפחה
  2. טיפול רפואי ביתי
  3. מתקנים פרטיים לטיפול באוכלוסייה מזדקנת
  4. מכשור נייד לאבחון מרחוק
  5. פתרונות טלמדיסין

בתחום רפואת החירום סין מקדישה גם כן מאמצים רבים, כדי לשפר את ההתמודדות עם מצבי רפואת חירום שוטפים וכן בעת אסונות כגון רעידות אדמה השכיחות בפרובינציית סיצ’ואן (שצ’נגדו בירתה). גם בתחום זה יש עניין לאמץ שיטות עבודה וטכנולוגיות חדישות שישפרו את השירות לאזרח, יוזילו עלויות, יספקו מענה למגוון אירועים אפשריים וכמובן – יצילו חיים.

קיימת מודעות גבוהה בסין לידע הפרקטי וליכולות הטכנולוגיות הישראליות בתחומי המכשור הרפואי, הבריאות הדיגיטלית ורפואת החירום, שמגיעה עד לדרגים הגבוהים ביותר. ברמה הדו-לאומית, נחתמו מספר הסכמים בתחום הבריאות, החל מהסכם שיתוף הפעולה התלת-שנתי בין ישראל לסין בתחום הבריאות מ-2016. רק בשנה האחרונה האחרונים נחתמו תכניות לשיתוף פעולה בין משרדי הבריאות של ישראל וסין בתחום הבריאות הדיגיטאלית, וכן מול וועדת הבריאות של פרובינציית סיצ’ואן. בשני התחומים האלה גם מתקיימים מגעים לפרויקטים דו-לאומיים בהובלת משרד הבריאות הישראלי, אל מול גורמי רפואה בממשלה הסינית.

 

שיתוף פעולה ישראלי-סיני בתחום הבריאות, ינואר 2019

 

למידע נוסף על הזדמנויות בתחום הבריאות בסין, אנו ממליצים לעיין בסקירות קודמות שפורסמו בבלוג זה:

 

מעוניינים להצטרף להזדמנות? הירשמו עוד היום באתר מכון הייצוא כאן!

 

צור קשר עם:

יאיר אלבין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל