“נכנס יין, יצא…” דרום-סין – אירוע טעימות יין לקניינים בפרובינציית גואנגדונג

בהמשך לתאבונו של השוק הסיני למזון מיובא, עליו כתבתי בפוסט “אוכל הוא שער לתרבות“, הגיעה גם תקופתו של היין הישראלי האיכותי.

הצלחת היין המיובא על מדפיהן של רשתות קמעונאות רבות ברחבי סין טרם הובילה לסקרנות הרצוייה לטעמו של היין הישראלי והפוטנציאל לא מומש במלואו. רחוק מכך.

אף על פי הצלחתם של מספר יקבים ישראליים בסין, ניכר כי אניני הטעם הסיניים אשר מתרפקים על איכותו (ומיתוגו) של היין הצרפתי או נהנים מטעמו (ובעיקר מחירו) של היין הצ’יליאני, טרם פיתחו העדפה ברורה ואף היכרות מספקת עם המותג של היין הישראלי. יין באיכותו ובמחירו “הישראלי” יש לשווק לקהל היעד המתאים ובמעטפת הנכונה כחלק בלתי נפרד מהסיפור שעומד מאחוריו וניחוחה של מסורת היין ארוכת השנים של התרבות היהודית.

לכן, אנו בנספחות הכלכלית בדרום סין, שמחים לארגן עבור יצואני היין שלנו סמינר עסקי, שייערך במתכונת סדנת טעימות יין המכבדת את המעטפת המדוברת. בסיוע שותפינו ממשרדי הסחר הבינלאומי ובעזרת קשרי הנספחות, יוזמנו לטעימות קניינים מבתי מלון ומסעדות יוקרה מהאיזור, איגוד היין של דרום סין ורשתות שיווק והסעדה המכוונים לפלח השוק הנכון. לאחר הטעימות המקצועיות, ייועד זמן לנטוורקינג עם הקניינים וקוקטייל באוירת גג מול נופי הכרך של גואנג’זו.

בכדי להוסיף לסיפור היין הישראלי את רבדיה וצבעיה העזים של התרבות הישראלית בחרנו לקיים את המפגש דווקא בשבוע העצמאות של ישראל.

בשבוע שבין ה-5-10 במאי במסגרת אירועי יום העצמאות 2019, הקונסוליה הכללית של ישראל בגואנג’זו חוגגת את מלאת 71 השנים למדינתנו מול הקהל הסיני בשלל אירועים שיכללו ערב רב של תרבות, טעמים, חגיגות ואיך לא- יין ישראלי.

הנספחות הכלכלית בגואנג’זו, האמונה על היחסים הכלכליים בכלל וקידום הייצוא מישראל לרחבי דרום סין שמחה לקחת חלק בקרנבל אירועים זה ולנצל את הבאזז התקשורתי לעשות עסקים באווירה חגיגית ומשמחת לבב אנוש.

 

 

אנו מאמינים כי השילוב בין אירועי התרבות של יום העצמאות והאירוע העסקי, יגבירו את חשיפתו של היין הישראלי במהלך השבוע כולו, שייערך במלון קראון פלאזה בגואנג’זו ויכלול תפריט על טהרת המטבח הישראלי שיוצע לאורחי מסעדת המלון.

אירוע הטעימות יתקיים בתאריך ה-6/5/2019 במלון קראון פלאזה בעיר גואנג’זו.

יקבים המעוניינים להשתתף באירוע הטעימות ולהציע את מרכולתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ולכתוב לקצינת הסחר בנספחות האמונה על קידום ייצוא היין: Ying.li@israeltrade.gov.il

 

 

צור קשר עם:

שירלי קויפמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל