העיקר, להיחשף לאיכר – במפגש עם משרד החקלאות של גואנדונג

בהמשך לכתבה “האיכר הוא העיקר” שפורסמה בחודש שעבר, בה גללתי את ההתעניינות הרבה בתחום החקלאות בסין בכלל ובדרום סין בפרט, הידקה הנספחות הכלכלית את יחסיה עם משרד החקלאות של גואנדונג המחפש וצמא לטכנולוגיות ישראליות בעיקר בתחומי ההשקייה והחממות.
גואנגדונג הינו המחוז העשיר ביותר בסין והתורם ביותר מבחינת תמ”ג. דווקא במחוז זה, בשל מיקודו התעשייתי והמחסור היחסי בקרקע חקלאית פנויה כבפרובינציות ומחוזות אחרים, יש צורך בידע הישראלי המדוייק. רק בישראל, הם יודעים, התמודדה החקלאות עם אתגרים דומים ואיפשרה לנו לפתח את המומחיות בתחום ההשקייה, החממות והחקלאות המדייקת.
על מנת שנוכל לחשוף חברות ישראליות מתחומים אלו, יזמנו מפגש של חצי יום עם משרד החקלאות המחוזי, אליו יוזמנו גם מגדלים וחברות חקלאות שונות מכל האיזור עימם עובד הממשל.
המפגש יתקיים בתאריך ה-24/4 במשרד החלקאות המרכזי של הפרובינציה בעיר גואנג’זו במתכונת של Meetup אקסקלוסיבי בו ישתתפו 15-20 גורמים מתחום החקלאות בגואנדונג ועוד כ-6 חברות ישראליות שייבחרו על ידי בכירי המשרד להשתתף במפגש מתוך הרשימה שתוצג להם על ידי הנספחות הכלכלית בגואנג’זו.
בשל אופייה של הפעילות, היא מתאימה בעיקר לחברות עם נסיון קיים בשוק הסיני בעלות יכולת להגיע לעתים קרובות לסין, וכן יכולת לתקשר בסינית באמצעות מתורגמן או נציג מקומי.
מבנה המפגש יחולק לשניים, כך שלכל חברה תנתן ההזדמנות להציג מצגת על החברה לכל הנוכחים ולאחר מכן יינתן זמן ייעודי להיכרות ושיחות עם הגורמים העסקיים הרלבנטיים.
לאחר המפגש תינתן ההזדמנות לערוך סיור באיזור הדגמה להשקייה בעיר גואנג’זו.
אם אתם חברה ישראלית חקלאית בעיקר בתחומי ההשקייה, חממות וזרעים, מוזמנים לפנות לנספחות הכלכלית ולצרף חומר כתוב על החברה בסינית באורך עמוד אחד (Onepager).

נא לפנות במייל עם הפרטים עד ה-28.3 לדוריס ליו- מנהלת תחום החקלאות בנספחות הכלכלית
במייל: Doris.Liu@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

שירלי קויפמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל