הצטרפו אלינו לפסטיבל START ME UP HK

הנכם מוזמנים להצטרף אלינו לחמישה ימים של חגיגות חדשנות טכנולוגית ויזמות. חמישה ימים מלאים בדיונים, פאנלים, תחרויות, תצוגות וכנסים עם אנשי מפתח בתחומים השונים.

הפסטיבל יתקיים בהונג קונג ב 21-25 בינואר 2019 והוא מאפשר שיח, החלפת רעיונות, פיתוח והרחבת רשת הקשרים עם משקיעים, סטארטאפים וגורמי המפתח המובילים באזור.

אירועי StartmeupHK  הם יוזמה של InvestHK שמטרתה לסייע למייסדי חברות סטארטאפ חדשניות מרחבי העולם להרחיב את פעילותם גם להונג קונג.

האירוע בעל הפוטנציאל המשמעותי ביותר עבור החברות הישראליות הינו תחרות ה- Jumpstarter. התחרות שתתקיים ב- 23-24.1 בינואר (ימים ד’+ה’)  הינה יוזמה של Alibaba Entrepreneurs והיא מהווה פלטפורמה להצגת סטארטאפים חדשניים וייחודיים ולהרחבת רשת הקשרים עם גורמים משמעותיים בתעשייה.

אם אתם חברת סטארטאפ צעירה (from Seed to Series C), פעילים בשוק פחות מ-5 שנים וגייסתם עד כה פחות מ-30 מיליון דולר, הנכם מוזמנים לנסות ולהרשם לתחרות. הסקטורים הנבחרים הינם: Smart City, Retail, Financial Services, Advanced Technology.

הסטארטאפים הנבחרים יזכו להציג את הפתרונות החדשניים שלהם למול קהל הכולל גורמי מפתח, אנשי מקצוע, מומחים בתחום, בעלי הון, יזמים וגורמי מדיה שונים.

  • לכל המעוניינים לנסות ולהרשם לתחרות זו, אנא שלחו לנו מייל לכתובת המופיעה מטה ASAP ונעביר לכם את הטופס לרישום. תאריך הדד ליין לרישום הינו ה-19.11.18.

פרטים נוספים כלליים על שאר האירועים במסגרת הפסטיבל הנכם מוזמנים למצוא בלינקים המצורפים או בפניה לצוות הנספחות הכלכלית בהונג קונג:

21.1.19 (יום ב’)- HealthTech O2O

22.1.19 (יום ג’)- Tech (Life) Style Conference

23.1.19 (יום ד’)- Retail’s Cutting Edge

24.1.19 (יום ה’)- The Connected City

25.1.19 (יום ו’)- AI & Education

25.1.19 (יום ו’)- Startup Impact Summit

 

חברות ישראליות המעוניינות לקחת חלק בכנסים ובאירועים השונים, אנא פנו אלינו במייל לקבלת פרטים על ההנחות השונות עבור האירועים  Hongkong@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

אסתר פרץ בורק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל