3000 רופאים סינים צבאיים ו-6 חברות ישראליות

צבא סין הינו הצבא הגדול בעולם וממילא מחזיק בחיל הרפואה הגדול בעולם. בנוסף, בסין, בתי החולים המובילים והנחשבים ביותר הינם בתי החולים הצבאיים.

בכל שנה מתקיים סמינר של צבא סין שנקרא GWIMMF (Great Wall International Military Medicine Forum). סמינר זה מאגד את כל בכירי חיל הרפואה הסיני, וכן את מנהלי ובכירי בתי החולים הצבאיים בסין.

סמינר זה מתקיים לצד תערוכת ציוד רפואי בשם China Med, אך מהווה אירוע חשוב בפני עצמו, שכן לעתים קרובות בתי החולים הצבאיים יאמצו טכנולוגיות ומוצרים מיובאים ממדינות ברחבי העולם לפני שאר בתי החולים בסין. כמו כן, בתי חולים אלו אינם נתונים תמיד תחת הרגולציית הרישום הכבדה של ציוד רפואי בסין.

במסגרת הסמינר השנה התארחו למעלה מ-3000 רופאים ואנשי מקצוע המשרתים בחיל הרפואה או בבתי חולים צבאיים וכ-50 מומחים מלמעלה מ-10 מדינות וארגונים בינלאומיים. הסמינר השנה נערך תחת הכותרת “Challenge and Reform” והתקיימו בו כנסים בנושאים שונים ביניהם עזרה ראשונה במצבי חירום, מוכנות לקרב, פציעות ומחלות שאינן קשורות לקרב, מתודולוגיות מחקר ואימונים של חיל הרפואה ועוד.

אבל רק מדינה אחת הצליחה להכניס חברות מסחריות להציג בסמינר!

הנספחות הכלכלית הצליחה להכניס ללו”ז הסמינר שש חברות ישראליות המייצרות ציוד רפואי, שמתאים לשימוש לצבאות או לבתי חולים צבאיים. החברות הציגו את מוצריהן למשתתפי הסמינר, שמספרם מנה מעל 3000 בכירים מענפי הבריאות השונים בצבא סין. במהלך היום האחרון, כל חברה קיבלה במה להציג את עצמה למשתתפים בכנס.

בשנה שעברה חברות אלו זכו במספר עסקאות שבהם בתי חולים צבאיים קנו את מוצריהן. במהלך הפעילות השבוע נוצרו מספר שיתופי פעולה שכנראה יובילו לעסקאות נוספות לתעשייה הישראלית.

צור קשר עם:

חיים מרטין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל