הועידה השנתית הסינית לחדשנות בתחום הבריאות 2018

רבים מכירים את פרובינציית היינאן שבסין בעיקר עקב חברת התעופה המוכרת Hainan Airlines שמטיסה בתדירות גבוהה- מספר פעמים בשבוע, אנשי עסקים ותיירים מסין לישראל ולהיפך.

אחרים, מקומיים יותר, מכירים בהיינאן כ”אילת של סין”, ומעוניינים להתנסות בחוויות הנופש לנופיו המרגיעים של האי. אך מעטים יודעים כי מיד לאחר אירוע פורום Bo’ao הנודע בהיינאן, המהווה מעין תחליף סיני לפורום הכלכלי בדאבוס, תתקיים ועידה ארצית בתחומי הבריאות.

Medical

בין התאריכים 25-28 באפריל, תתכנס הועידה שעוסקת בפיתוח מערכות בריאות, מזה השנה השישית תחת השם ” Bo’ao CN Healthcare Summit 2018“.

הועידה מאורגנת על ידי מספר גורמים בתעשייה הכוללים את האיגוד למחקר בתי חולים בסין, מחלקת הבריאות של ממשלת היינאן, משקיעים, מוסדות אקדמיים מובילים מתוך ומחוץ לסין ובתי חולים.

 

בעקבות המלצת דו”ח מדיניות המפלגה בתחום הבריאות “Healthy China 2030” הועלה על נס הנושא של שיפור בריאות הציבור ברחבי סין.

מערכות הבריאות בסין נערכות לתפיסה החדשה של “בריאות” במקום “רפואה”, ומושם דגש מיוחד על תרבות בריאות המוכוונת אנשים. תחת הנושאים הללו, תתכנס הועידה ותכלול 6 פורומים שונים ואזור תצוגה לחברות וארגונים שונים המשתתפים בכנס.

מאחר וישראל ממותגת בסין כמדינה חדשנית ומובילה במערכות הבריאות שלה ובטכנולוגיות הרפואיות, מארגני הכנס מציעים לחברות ישראליות רלוונטיות הזדמנות להציג באזור התצוגה שלהם באמצעות דוכן שישמש להדגמה וקיום פגישות עם גורמים פוטנציאליים לשת”פ המגיעים לכנס, החבילה בעלות מופחתת לחברות מחוץ לסין כוללת גם את ההשתתפות והארוחות בכנס.

חברות ישראליות המעוניינות לקבל פרטים נוספים וחיבור למארגני הכנס מוזמנות ליצור קשר עם הנספחות במייל: Guangzhou@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

שירלי קויפמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל