הזדמנות לסטארטאפים ישראליים בשנז’ן בפעם השלישית ברציפות

שנז’ן, שנחשבת לסיליקון ואלי של סין, מביאה לישראל זו השנה השלישית ברציפות את תחרות הסטארטאפים הבינלאומית: The 2nd China (Shenzhen) Innovation & Entrepreneurship International Competition.

התחרות הושקה בשבוע שעבר בטקס רשמי שנערך בתל אביב בשיתוף מיזם הוידאו החברתי Simpleasme.

בין הגופים המארגנים בסין ניתן למצוא את (Shenzhen Venture Capital Association (SZVCA – אחד מאיגודי קרנות הון הסיכון הגדולים בסין וינכחו בה נציגים מקרנות הון סיכון גדולות ומוכרות דוגמת Oriental Fortune Capital, Green Pine Capital, ו-Fortune Venture Capital.

התחרות מיועדת לחברות סטארט-אפ בכל השלבים ומתמקדת בסקטורים הבאים: Internet/Mobile, Electronics, Biological and Life Science, Advanced Manufacturing, Materials and Energy, Oncology, IOT, Artificial Intelligence. במתכונתה הנוכחית, תתקיים התחרות במהלך חודש מרץ בתשעה מוקדים בינלאומיים במקביל: סיליקון ואלי, בוסטון, לונדון, טוקיו, ברלין, טורונטו, סידני, סטוקהולם ותל אביב.

עשרת הסטארטאפים הזוכים בכל מדינה יוטסו ויזכו באירוח מלא לטובת ההשתתפות בגמר הגדול בשנז’ן, שיתקיים באפריל, כאשר סך כספי הזכייה בתחרות עומד על מעל 1.6 מיליון דולר. בנוסף לכספי הזכייה, מוצעת לפיינלסטים חבילת Go to market לשוק הסיני הכוללת מפגשים עם קרנות הון סיכון מהגדולות בסין, משקיעים פרטיים, היכרות עם שותפים פוטנציאליים ותמריצים כלכליים נוספים.

לדברי אוהד מרום, מייסד חברת Sino Isratech, שהינה הנציגה הרשמית של התחרות בישראל: “הפלטפורמה שתחרות זו מעניקה לסטארטאפים שיעלו לגמר שווה המון מבחינה כספית ואפילו יותר מבחינת עסקית. בשנתיים האחרונות זכו מספר חברות ישראליות בפרסים כספיים ותמריצים ממשלתיים גדולים. חלק מהחברות הללו פעילות היום בשוק הסיני וזכו להשקעות נוספות.” עוד הוסיף מרום כי “בשנה שעברה נרשמו לתחרות מעל מאתיים חברות ישראליות. אנחנו שמחים לראות שהפלטפורמה הזו כל כך מבוקשת על ידי החברות הישראליות, אנחנו נמשיך לתמוך ולעזור לחברות על מנת להגדיל את סיכוייהן ככל שניתן. בסופו של יום הועדה המסננת בסין בוחרת 20 חברות שיתחרו בתחרות בישראל ומתוכם יבחרו 10 אשר ימשיכו לגמר הגדול בשנז’ן שם יתחרו מול כל הפיינלסטים מהמדינות המתחרות. ”

ליאור ויין, כיום שותף ב- Sino Isratech ובעבר מנכ”ל חברת Emerald Medical (שזכתה במקום השלישי בתחרות בשנת 2016), מספר כי “מעבר לפרסים הכספיים, התחרות היוותה עבורי בתור מנכ”ל ומייסד Emerald הצצה נדירה אל תוך השוק הסיני והבנה מעמיקה של מה נדרש עבורנו על מנת לחדור לשוק. זה ידע קריטי שקבלנו וחשוב עבור כל יזם או חברה שמחפשת לחדור לשוק הסיני. התחרות מתאימה לכל מיזם מ-Preseed ואילך שמעוניין לחדור לשוק הסיני ולקבל חשיפה, היכרות עם משקיעים סינים ושותפים איכותיים. בנוסף, בשנה שעברה זכתה חברת Superb Reality שעוסקת בתחום המציאות מדומה/רבודה במקום השלישי בגמר הגדול בשנז’ן מתוך למעלה מ-1700 חברות שהגישו מועמדות בכל העולם מה שממשיך להמחיש את האיכות של החברות הישראליות”.

להרשמה לחצו כאן.

לסרטון התחרות הרשמי לחצו כאן.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל: אוהד מרום 052-6874040   |   ליאור ויין 050-6816300

צור קשר עם:

שירלי קויפמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל