ג’יאנגסו מחפשת פתרונות אגרוטכנולוגיים מתקדמים

פרובינציית ג’יאנגסו אשר ממוקמת במזרח סין ידועה כאחת הפרובינציות העשירות והמפותחות ברחבי סין. הפתיחות כלפי השקעות זרות אשר אפיינה את כלכלת הפרובינציה הובילה לשגשוג כלכלי ולקדמה טכנולוגית. בנוסף להצלחה הכלכלית, ג’יאנגסו היא גם מעצמה חקלאית. על אף ששטח הפרובינצייה הינו רק 1% משטחה הכולל של סין ורק 3.8% מסך האדמה הראויה לעיבוד בסין, גיאנגסו אחראית לייצור 5.7% מסך התבואה, 4.7% מסך ייצור הבשר, 6.9% מסך ייצור הביצים, 7% מייצור הירקות ו-8.4% מסך הדגה במדינה. יתרה מכך, הצמיחה בהכנסתם של חקלאי הפרובינציה הייתה גבוהה יותר מהגידול בהכנסת תושבי הערים ולכן פער ההכנסות בין האוכלוסיות הינו מהנמוכים בכל רחבי סין.

בין ה-1 ל-3 בדצמבר, הממשלה המקומית של הפרובינציה בהובלת משרד החקלאות מארגנת את תערוכת “חקלאות מודרנית וטכנולוגיה מתקדמת” אשר מטרתה לשמש כפלטפורמה המקשרת בין חברות חקלאות מסין לבין חברות טכנולוגיה, מרכזי מחקר ופיתוח, אקדמאים ומומחים נוספים. מטרת האירוע הינה לקדם שילוב של טכנולוגיה מתקדמת ומחקרים חדשניים עם חברות חקלאות מקומיות על מנת לתרום להמשך התפתחות הסקטור.

במהלך האירוע, אליו יגיעו יותר מ-350 חברות מכ-50 מדינות, חברות ישראליות יקבלו הזדמנות להיפגש עם שותפים ולקוחות פוטנציאלים ולהציג פתרונות חדשניים ייחודיים בפני קהל מקצועי רחב. בנוסף, האירוע יכלול סמינרים מקצועיים, אירועי צד וביקורים בחברות מובילות באיזור.

כחלק ממאמצי המארגנים למשוך חברות חדשניות לאירוע ובעקבות המוניטין של חברות חקלאות ישראליות בסין, ממשלת ג’יאנגסו תאפשר השתתפות בחינם לחברות מתאימות הכוללת ביתן חינם וגישה לאירועי צד. הטבות נוספות לחברות ייבחנו על ידי המארגנים. לקבלת פרטים נוספים וחיבור עם מארגני האירוע, הנכם מוזמנים לפנות במייל לנספחות הכלכלית בשנגחאי ב- Shanghai@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

עינת לב

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל