הזמנה לחברות ישראליות להשתתף בפורום AFF בהונג קונג

חברות ישראליות המחפשות משקיעים לפרויקטים משותפים מוזמנות להשתתף בפורום Asian Financial Forum שיתקיים בהונג קונג ב-15-16 בינואר, 2018.

האירוע השנתי בן היומיים מפגיש בין בכירים ומקבלי החלטות מגופים ומוסדות פיננסיים ודן בפיתוח ובמגמות בשווקים של אסיה וסביבתה.

ביום השני של האירוע יתקיים Deal Flow שיפגיש משקיעים (קרנות, אנג’לים, פמילי אופיס ועוד) עם חברות המובילות פרויקטים בתחומים הבאים: Digital Technology / Food & Agriculture / Education / Healthcare Technology / Environment & Energy / Manufacturing / CleanTech / IoT / Financial Technology / Infrastructure and Real Estate Services. מארגני האירוע, HKTDC, יתאמו פגישות מראש עם המשקיעים לכל החברות הנרשמות בהתאם לפרופיל שלהן.

5 החברות הראשונות שירשמו דרך הנספחות הכלכלית בהונג קונג יהנו מכניסה חינם לכל האירוע!!! (כל הקודם זוכה – לאחר בחינת רלוונטיות החברות לאירוע). חברות נוספות יהנו מ 40% הנחה (780 USD בלבד במקום 1300 USD). חברות המעוניינות להשתתף רק ביום השני, בחלק של הפגישות עם משקיעים פוטנציאליים (Deal Flow) יכולות להרשם דרך הנספחות הכלכלית בהונג קונג, בחינם!  

תאריך אחרון להרשמה דרך הנספחות: 30 בנובמבר 2017.

למי מיועדת הפעילות: חברות ישראליות המחפשות שותפים ומשקיעים לפרוייקטים משותפים.

מה מקבלים: כניסה חינם או מוזלת לשני ימי האירוע והשתתפות חינם ביום השני של הכנס Deal Flow, לפגישות מתואמות מראש עם משקיעים. אנחנו נפעל להוסיף פגישות לחברות הנרשמות באירוע או מחוצה לו עם משקיעים ושותפים פוטנציאליים בהונג קונג.

 

* עלות ההגעה והשהות בהונג קונג הינה על חשבון החברות.

 

מצפים לראותכם בהונג קונג!

לפרטים נוספים והרשמה אנא שלחו מייל ל- Lital.zagurski@israeltrade.gov.il

 

צור קשר עם:

אסתר פרץ בורק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל