מציאות מדומה אמיתית

נסו לדמיין מנתח המתרגל ניתוח מורכב בנוחות ממשרדו מבלי לאחוז בסכין ומבלי לסכן חיים, או לחילופין, דמיינו לעצמכם שאתם עורכים את הקנייה השבועית בסופר, מכוונים את הטלפון הסלולרי למעבר החטיפים ומיד קופצים לכם חיצים על המסך המעדכנים אתכם על מיקומם המדויק של כל המבצעים או מעדכנים אתכם מהם החטיפים הזולים ביותר ביחס לסופרים אחרים בסביבה…
אלו אינם חלומות עתידניים, אלא רק קצה הקרחון ביישומים הטכנולוגיים של מציאות מדומה (VR) ומציאות רבודה (AR).

באמצע אוקטובר צפוי להיערך בגואנגז’ו Global Mobile Developer Conference and Artificial Intelligence Summit בו יוצגו הפיתוחים האחרונים בתחומי אינטרנט+, כלכלת שיתוף,AI, AR/VR ועוד.
ע”פ המגזין הסיני המקומי GDToday, תחום ה-AI (Artificial Intelligence) נמצא במגמת התפתחות מהירה באזור גואנגז’ו והושקה תוכנית הטבות לחברות שיעתיקו פעילותן לאזור בתחומי ה-IAB בכלל (Information Technology/Information Communication Technology, Artificial Intelligence and Biopharmaceutical) וה-AI בפרט.

חברות סיניות צופות בחברות ישראליות מתחום ה-AR/VR והסייבר שהציגו בסמינר B2B בשנז'ן
חברות סיניות צופות בחברות ישראליות מתחום ה-AR/VR והסייבר שהציגו בסמינר B2B בשנז’ן

גם אנחנו מזהים את המגמה, ובתחילת החודש (יולי) הגיעה משלחת של 7 חברות ישראליות מתחום ה-AR/VR ואבטחת סייבר לרואדשואו בשנז’ן בארגון הנספחות המסחרית בגואנגז’ו ומכון הייצוא הישראלי.
החברות פגשו את יצרנית הסלולר הסינית HUAWEI, קיימו למעלה מ-100 פגישות B2B עם משקיעים ולקוחות פוטנציאליים וקינחו בביקור בחברת SKYWORTH, שהינה יצרנית מסכי הטלוויזיה החמישית בגודלה בעולם.
חברות ישראליות בתחומים הרלוונטיים המעוניינות לפעול בשוק הסיני מוזמנות לפנות אלינו בשמחה 🙂

חברת TEXEL בפעולה
חברת TEXEL בפעולה

נכתב ע”י מאיה אשר – קצינת סחר בנספחות המסחרית בגואנגז’ו

צור קשר עם:

נועה היינמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל