רוצים לעבוד עם הסינים? הנה הם מגיעים!

חברות ישראליות מוזמנות להיפגש עם נציגי משלחת של כ-100 חברות סיניות במסגרת פורום כלכלי שייערך בתחילת ביוני בגני התערוכה בתל אביב.

ב-7 ביוני הקרוב ייערך פורום כלכלי המאורגן ע”י משרד הכלכלה והתעשייה, מכון הייצוא ו-MOFCOM גואנגדונג. בפורום תשתתף משלחת של כ-115 חברות סיניות בראשות בכיר מפרובינציית גואנגדונג, כאשר רבות מהן מחפשות הזדמנויות עסקיות ושיתופי פעולה עם השוק הישראלי. המשלחת מורכבת ממגוון רחב של סקטורים לרבות רכב, פתרונות ייצור מתקדמים לתעשייה, פיננסים, פארמה וציוד רפואי, תחבורה, נדל”ן, מסחר ועוד, כאשר כ-40 מהן מהמובילות בשוק הסיני.

במסגרת האירוע תינתן סקירה כלכלית על פרויקטים ויוזמות כלכליות של הפרובינציה הנחשבת לפרובינציה הכלכלית החזקה ביותר בסין, ובמהלכו תינתן האפשרות להיפגש עם חברי המשלחת המתלווה לביקורו של הבכיר.

נזכיר, כי כלכלת הפרובינציה עברה בגודלה את זו של הונג קונג, טייוואן וסינגפור, שיחד עם דרום קוריאה נחשבות לארבעת הנמרים האסיאתים. התמ”ג של הפרובינציה בשנת 2016 הגיע לכ-7.95 טריליון יואן (למעלה מטריליון דולר) המהווים כ-11% מסך התמ”ג הלאומי, ומובילים בראש טבלת התמ”ג בסין כבר 28 שנה ברציפות. היקף הסחר בה (יבוא ויצוא) לשנת 2016 הגיע לכדי 6.3 טריליון יואן (כמעט טריליון דולר) והיא מובילה בראש טבלת היקף הסחר הסיני כבר 31 שנים ברציפות.

לפרטים נוספים – לחצו כאן.

לרשימת החברות הסיניות המשתתפות – לחצו כאן.

חברות המעוניינות להירשם לאירוע מוזמנות להיכנס לקישור הבא.

צור קשר עם:

נועה היינמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל