תערוכת הציוד הרפואי הגדולה של אסיה בפתח

היריד הבינלאומי לתחום הציוד הרפואי, CMEF (China International Medical Equipment Fair), ייערך ב-15-18 במאי, בשנחאי זו השנה ה-76. היריד נערך לראשונה ב-1979 ומאז, במשך 38 שנים, מציג היריד את החידושים האחרונים בתחומי המדיקל השונים. כיום תערוכה זו נחשבת לתערוכה הגדולה והמובילה בתחום החדשנות הרפואית בכל אזור אסיה-פסיפיק וכן כפלטפורמה מרכזית לקידום תעשיית הציוד הרפואי העולמית.

   

בתערוכה מוצגים מוצרים ממגוון תחומים כמו הדמיה רפואית, ציוד IVD, אלקטרוניקה, אופטיקה, עזרה ראשונה, שיקום, סיעוד, שירותים וכדומה. על פי מארגני התערוכה מוצגים בה מוצרים המספקים מענה לכל שרשרת הצרכים האפשרית בתחום הרפואה. לצד התערוכה יתקיימו כנסים ופורומים מקצועיים.

    

בתערוכה שהתקיימה בשנת 2016, וחלשה על יותר מ-200,000 מ”ר, ביקרו כ-110,000 מבקרים מיותר מ-150 מדינות שונות, ביניהם נציגי מוסדות רפואיים ומפעלים, מפיצים, סוכנים, מרכזי מחקר ופיתוח, סוכנויות וארגונים ממשלתיים, עיתונות ומדיה, מרכזי אימון והדרכה וכדומה. מציגים מ-28 מדינות שונות ברחבי העולם הציגו יותר מ-15,000 מוצרים. בנוסף, נערכו כ-65 כנסים ופורומים על ידי הנהלת האירוע.

    

גם השנה פעילות הביתן הישראלי תנוהל על ידי הנספחויות הכלכליות בסין יחד עם מכון הייצוא המשקיעים משאבים רבים בארגונו תוך שאיפה להביא את התעשייה הישראלית לקדמת הבמה וכן לקדם ולסייע בפיתוח שיתופי פעולה עתידיים. 23 החברות הישראליות המשתתפות יציגו את מוצריהם בעמדות וביתנים וכן ישתתפו במפגשים עסקיים עם גורמים שונים בתחום שירותי הבריאות, מפיצים מקומיים, מנהלי בתי חולים וכדומה.

בנוסף, הביתן הישראלי יארח הרצאות מקצועיות בתחומים שונים אשר יועברו על ידי נציגי משרד הבריאות ופרופסורים מובילים מישראל. מלבד זאת, תיחשף לראשונה במעמד זה תכנית הבריאות הישראלית. תכנית זו היא יוזמה של ממשלת ישראל במטרה לקדם שיתופי פעולה מסחריים בין ישראל וארגוני בריאות זרים כשהרעיון הוא שילוב בין שירותים ומכשור רפואי אשר יוצגו ויימכרו כחבילה אחת. שלוש תכניות נבחרו על ידי מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה לפתוח את שיווק יוזמה זו. שלושת התכניות הנבחרות הן תכנית בתחום השיקום אשר בראשה עומדת חברת Re-Ability-On-Line, תכנית בתחום הרפואה הדיגיטלית אשר מובלת על ידי חברת Philips Healthcare Israel ותכנית לאימון למצבי חירום שמנוהלת על ידי קופת חולים כללית.

לאתר התערוכה ניתן ללחוץ על הלינק כאן.

הנכם מוזמנים להציע לחבריכם הסינים להגיע ולבקר בביתן הישראלי. למידע בסינית על הביתן לחץ כאן.

הפוסט נכתב על ידי רחלי בן-און, קצינת סחר בנספחות הכלכלית בבייג’ינג.

 

צור קשר עם:

חיים מרטין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל