זרקור על ההזדמנויות העסקיות במחוזות דרום-מערב סין

השבוע התקיים סמינר “הזדמנויות במערב סין” ביוזמת הנספחות הכלכלית החדשה בצ’נגדו ובשיתוף אגוד לשכות המסחר. לסמינר, אשר התקיים במתכונת שולחן עגול, הגיעו למעלה מ- 40 חברות מסקטורים שונים אשר נחשפו להזדמנויות העסקיות הרבות הקיימות במחוזות דרום-מערב סין אותם מכסה הנספחות הכלכלית בצ’נגדו.

IMG_5820

יאיר אלבין, הקונסול המסחרי בצ’נגדו, מסר כי: ” שמחנו לראות את הביקוש הרב להשתתפות בסמינר. העניין הרב בדרום-מערב סין, בין היתר של חברות שלהן כבר יש פעילות ענפה במדינה, הדגיש את הרצון של ישראלים ללמוד על הזדמנויות עסקיות חדשות שממתינות להן במחוזות פחות מוכרים בכלכלה השנייה בגודלה בעולם.

IMG_5807 IMG_5803

נזכיר כי תחזית הצמיחה של אזור דרום-מערב סין עד לשנת 2020 גבוהה בעד 4 אחוזים מתחזית הצמיחה הממוצעת בסין. מנועי הצמיחה הינם מגוונים וכוללים הן חקלאות ומחצבים, והן תעשיות מתקדמות בתחומי האלקטרוניקה, הרכב והתעופה, הפרמה והמכשור הרפואי ועוד.

בסמינר ניתנה סקירה כללית על מגמות חברתיות ועסקיות בסין, ולאחר מכן הושם זרקור על ההזדמנויות העסקיות במחוזות דרום-מערב המדינה, אותם מכסה הנספחות הכלכלית-מסחרית בצ’נגדו. כמו-כן, ניתן הסבר על מגוון השירותים וכלי הסיוע שמספק מינהל סחר חוץ ליצואנים ישראליים, בדגש על סין, והוצגה תכנית העבודה של הנספחות המסחרית החדשה לשנת 2017.

אנו מזמינים כל חברה ישראלית שפועלת בסין ומעוניינת להרחיב את פעילותה לדרום-מערב המדינה, וכן לחברות שמעוניינות לפרוץ לשוק הסיני מכיוון חדש ומלא פוטנציאל, לפנות לנספחות המסחרית בצ’נגדו.

אנחנו נמצאים כאן כדי לשרת את החברות הישראליות ולסייע להן לקדם את עסקיהן באזור.”

צור קשר עם:

יאיר אלבין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל