סמינר – שוק הציוד הרפואי בסין

שוק הציוד הרפואי בסין מגלגל כיום כ-45 מיליארד דולר בשנה וגדל בקצב של כ- 20% בשנה. בישראל ישנם למעלה מ-100 חברות ישראליות המתעסקות בציוד רפואי, ומייצאות לעולם ציוד בהיקף של -2 מיליארד דולר בשנה. לנוכח הפוטנציאל הטמון בשוק הסיני, לצד היכולות יוצאות הדופן של התעשייה הישראלית, אנו בנספחות הכלכלית בבייג’ינג מסייעים רבות לחברות הישראליות לאורך כל תהליך הכניסה לשוק.

גרף

יש לציין, כי יצוא של ציוד רפואי נחשב מורכב במיוחד לאור הרגולציה שמכבידה על התהליך. מעבר לצורך בקידום המכירות של המוצר במדינה חדשה, נדרשת הבנה מעמיקה של הרגולציה הקיימת במדינת היעד לרישום הציוד. לעתים תכופות, יש לעמוד בתנאים נוספים שיאפשרו השתתפות של החברות הישראליות במכרזים ממשלתיים מקומיים שמהווים כניסה בלעדית לשוק בתי החולים הציבוריים.

ביום שני, ה-26 לספטמבר, יתקיים סמינר במכון היצוא תחת הכותרת:

“China HealthCare Market Seminar” הסמינר יתקיים ברחוב המרד 29, תל-אביב (קומה 5).

הדוברים המרכזיים בסמינר יהיו נציגי חברת JYTON הסינית, המתמחה ברישום ציוד רפואי בCFDA (המקבילה הסינית לFDA  האמריקאי). נציגי JYTON יסבירו אודות תהליך הרישום המורכב הקיים בסין, ידונו באתגרים העיקריים בהם נתקלות חברות בינלאומיות המבקשות לרשום את הציוד הרפואי, כיצד מקטלגים בצורה אידאלית את הציוד הספציפי, חשיבות הסוכן והקמת ישות משפטית בסין, איך מתמודדים עם צורך בניסויים קליניים, מחירים ותמחור.

נציגת חברת RIMONCI תדבר על הסביבה העסקית הנוגעת להשקעות של חברות סיניות בחברות ישראליות, תסקור את הטרנדים בשוק הסיני, ומהם האתגרים המרכזיים בתהליך של השקעה.

CFDA

בסמינר אציג את תפקידו של הנספח הכלכלי בבייג’ינג, תועבר סקירה כללית על שוק הציוד הרפואי בסין, גודלו והיקפו של השוק, הממשקים הקיימים בין המגזר הפרטי למגזר הציבורי, גופי הרגולציה המרכזיים, יתרונות וחסרונות של ייצור מקומי מול ייצוא לסין, כיצד לגשת למכרזים ציבוריים בסין, הכיסוי הביטוחי ותמחור השירותים הרפואיים של ציוד ישראלי, הזדמנויות חדשות וטיפים נוספים.

לפרטים נוספים אודות הכנס ניתן ללחוץ כאן.

להרשמה נא ללחוץ כאן.

מצפה לראותכם,

חיים מרטין, הנספח הכלכלי בבייג’ינג.

צור קשר עם:

חיים מרטין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל