הזדמנות לחברות ישראליות לקחת חלק ביוזמת MADE IN CHINA 2025

חברות ישראליות בעלות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לייצור מוזמנות להשתתף בסמינרים עסקיים בגואנגז’ו ובצ’אנגז’ו

הנספחויות המסחריות של משרד הכלכלה בדרום סין ובשנגחאי בשיתוף עם מכון היצוא הישראלי מזמינות חברות ישראליות שיש להם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לתחום הייצור ופועלות או מעוניינות לפעול בסין ליצור קשר ולהצטרף לאירוע שנקיים בדצמבר 2016, בערים גואנגז’ו (GUANGZHOU) וצ’אנגז’ו (CHANGZHOU)

ראש ממשלת סין, מר Li Keqiang התייחס בדבריו לנושא פיתוח הייצור המתקדם בסין ועודד את התעשייה הסינית לפתח ייצור יעיל וחדשני, במטרה לסייע להתניע את הכלכלה המאטה. לדבריו, כעוגן תעשייתי, הייצור בסין צריך להפוך להיות יותר מקצועי ומתוחכם, דרך פתרונות חדשניים.

התחום של פתרונות מתקדמים לייצור זוכה לביקוש רב בסין לאחר שלפני כשנה וחצי הושקה התוכנית הממשלתית Made in China 2025

תוכנית Made in China 2025 הוצגה במאי 2015 כתכנית עשר השנים, המיועדת להפוך את סין ל”כוח עולמי יצרני”. תכנית זו היא חלק מתכנית גדולה יותר של 30 שנה’ המחולקות ל-3 מקטעים של 10 שנים כל אחת.

לתכנית הוגדרו 9 משימות ייעודיות, שכוללות, בין היתר, קידום היכולת לחדשנות בסקטור התעשייתי וכן קידום ייצור ידידותי לסביבה. ראש הממשלה ציין בדבריו, כי בכדי למשוך יותר יצרנים ולדחוף את הצמיחה, הוא דוגל בהרחבת השימוש בטכנולוגיות של תלת מימד וכן כלי ייצור איכותיים ומתקדמים ורובוטים לתעשייה.

בסוף אוגוסט התפרסם במגזין פורבס מאמר מעניין אודות התוכנית Made in China 2025

מאז ההכרזה על התכנית קיימנו בנספחות בדרום סין 3 אירועים בתחום, בשיתוף עם מכון היצוא הישראלי ובהשתתפות חברות ישראליות וחברות סיניות רבות וכאמור, אנחנו מתכננים את האירוע הבא בשיתוף עם הנספחות המסחרית בשנגחאי.

ההרשמה לפעילות תיסגר ב-21.09

לפרטים נוספים ובדיקת התאמה לפעילות ניתן לפנות ישירות אליי, במייל Noa.Heinemann@IsraelTrade.gov.il

 

צור קשר עם:

נועה היינמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל