מבזקים
יום רביעי , 20 נובמבר 2019
דף הבית » ציוד רפואי » ביתן לאומי בתערוכת CMEF – תערוכת הציוד הרפואי הגדולה באסיה

ביתן לאומי בתערוכת CMEF – תערוכת הציוד הרפואי הגדולה באסיה

תערוכת  CMEF (China Medical Equipment Fair) היא אחת התערוכות הגדולות והחשובות בעולם בתחום הציוד רפואי.

השנה התערוכה תתקיים מה-17 עד ה -20 באפריל בשנגחאי, העיר הגדולה בסין ואחד ממרכזי סחר החשובים בעולם.

כמו כל דבר בסין, המספרים מדהימים, התערוכה תתפרס על שטח של מעל 170,000 מ"ר, עם למעלה מ-100,000 מבקרים, קרוב ל-4,000 מציגים אשר יציגו כ-10,000 מוצרים רפואיים בתחומם שונים – כל אלה הופכים את תערוכה זו לפלטפורמה מצוינת להצגת היכולות והידע של החברות הישראליות.

מינהל סחר חוץ, בשיתוף עם מכון הייצוא הקים זו השנה הרביעית ביתן לאומי לחברות הישראליות ב-CMEF, הביתן הלאומי הישראלי צפוי להיות הגדול ביותר מאז החלו החברות הישראליות להשתתף בתערוכה, כאשר 18 חברות ישראליות צפויות להשתתף ולהציג את מיטב הטכנולוגיות והחדשנות בתחום הציוד הרפואי. בין החברות המציגות, חברת ICECURE (המציעה טיפול בטכנולוגיית הקפאה מדויקת בגידולים סרטניים בשד), חברת CNOGA (המפתחת מכשיר לא פולשני למדידה של סמנים חיוניים בגוף, מהווה פתרון לחולי סכרת),  ESTAR MEDICAL (פיתחה שיטה להפקת פלסמה עשירה בטסיות (Platelet Rich Plasma – PRP) בשם Tropocells אשר מסייעת להאצת תהליך הריפוי בפציעות שריר ושלד מגוונות) ועוד 15 חברות נוספות עם מוצרים פורצי דרך.

מינהל סחר חוץ בשיתוף עם מכון הייצוא ובעזרת מערך הנספחים ברחבי אסיה פסיפיק תיאם לחברות הישראליות מאות פגישות עם גורמים סינים מהמעלה הראשונה, בדגש על מפיצים גדולים ותאגידי ענק סינים המחפשים הזדמנויות להשקעות ושיתופי פעולה.

CMEF3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עינת לב, הנספחת המסחרית של מינהל סחר חוץ בשנגחאי: "הזדקנות האוכלוסייה בסין, העיור, והתפתחות מעמד ביניים שדורש שירותי רפואה מודרניים הם מנועי הצמיחה של השוק הרפואי בסין. בשנים האחרונות ההוצאה על שירותי בריאות בסין צומחת בממוצע שנתי של כ-12%.

בעשור האחרון, הוקמו למעלה קרוב ל 700 בתי חולים מדי שנה, ומספר בתי החולים כיום עומד על  25,000 עם למעלה מ-5 מיליון מיטות טיפול.

אנו רואים יותר ויותר בתי חולים פרטיים שמציעים שירותים רפואיים ברמה גבוהה מאוד ומחפשים ציוד ומכשור רפואי בהתאם. את בתי החולים הציבורים, שם מטופלת רוב האוכלוסייה,  הממשל מנסה לפתח באמצעות רפורמה מקיפה.

בסין, מושקעים קרוב ל-600 מיליארד דולר בשנה על מערכת הבריאות, ובנוסף מתכוון הממשל להרחיב את הכיסוי הביטוחי של אזרחי המדינה כך שיכלול שירותים נוספים. עוד בעידוד הממשל, החברות המקומיות בסין מנסות אף הן להיות חדשניות, משקיעות משאבים רבים במחקר ופיתוח ואף מבצעות רכישות רבות של חברות טכנולוגיות בתחום.

כל אלו יוצרים לחברות הישראליות בתחום הציוד הרפואי הזדמנויות רבות. בתערוכת ה-CMEF  אנו מנסים לתרגם את ההזדמנויות הללו לפגישות עסקיות עם השחקנים הסינים המשמעותיים ביותר."

השנה, בנוסף להשתתפות בתערוכה, יזמה הנספחות המסחרית בשנגחאי בשיתוף עם מכון הייצוא סמינר ובו הרצאות של מרצים ומומחים בעלי שם ממערכת הבריאות הישראלית, ביניהם המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' ארנון אפק, יו"ר SANARA VENTURES , אסף ברנע, יו"ר לחדשנות במרכז רפואי שיבא, דר' מיכל חמו לוטם,  אשר ירצו על היבטים שונים במערכת הבריאות כמו- יישום טכנולוגיות לטיפול מרחוק באוכלוסייה המבוגרת, רפואה מונעת כאסטרטגיה לניהול יעיל במערכת הבריאות ועוד.

מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה הוא הגוף האמון על קידום היצוא ומדיניות הסחר הבינ"ל של ישראל. הוא פועל באמצעות מעל ל- 40 נספחויות מסחריות ברחבי העולם, אשר במסגרת תפקידן מסייעות ליצואנים הישראלים באיתור הזדמנויות עסקיות בשווקים בהם הם פועלים. בסין לבדה פועלות ארבע נספחויות: בבייג'ינג', שאנגחאי, ג'אונגדו' והונג קונג.

בשנה הקרובה, צפוי המינהל לפתוח נספחות נוספת בצ'אנגדו.

הפוסט נכתב על ידי: אוריאל רביב, צוער מחלקת אסיה פסיפיק

ליצירת קשר

כתיבת תגובה

(לא יוצג באתר)

* שדה חובה

פניה לנספח ,