הטכנולוגיות הישראליות שיתמודדו עם הזדקנות האוכלוסיה בסין

אחת הבעיות הגדולות ביותר בעולם, שעימם הממשלות יתמודדו בשנים הקרובות, היא התבגרות האוכלוסיה. הבעיה גדולה הרבה יותר במדינה כמו סין, שבה עד שנת 2040 יהיו למעלה מ-400 מיליון אזרחים מעל גיל 60, ותוחלת החיים הממוצעת תעלה ל-80 שנה.

demograf.fw

אוכלוסיה מזדקנת בדרך כלל חשופה יותר למחלות כרוניות ודורשת השקעה כלכלית משמעותית עבור כל חולה על מנת לשפר את רמת חייו לצד התמודדותו עם המחלה. בשנת 2013, למעלה ממחצית מהאוכלוסיה מעל גיל 60 בסין לקתה במחלות כרוניות שונות הדורשות טיפול ומעקב ממושך.

ההזדמנויות העסקיות

הממשלה והשוק העסקי בסין ערים לבעיות דמוגרפיות אלו, ועל כן החלו לפעול במטרה להתמודד עם הבעיה. חברות התרופות והציוד הרפואי משקיעות יותר ויותר משאבים על מנת לבצע אבחונים ובדיקות מבית הלקוח, ולמצוא פתרונות מקיפים לטיפול במחלות כרוניות. חברות נדל”ן יחד עם חברות הפנסיה החלו בבניית מאות פרויקטים למגורים המיועדים לאוכלוסיה מבוגרת, ובתוך אותם המבנים ישולבו טכנולוגיות המאפשרות מעקב רפואי אחר הדיירים. אינטגרציה כזו תוזיל את הוצאות הביטוח, אך גם תשפר את איכות הטיפול הרפואי שמקבל כל מטופל. בתי החולים משדרגים את המחלקות שעוסקות במחלות הנפוצות בקרב אוכלוסית הגיל השלישי משום שהם מבינים שהממשלה משקיעה כסף בתחום זה.

כל אותם מוסדות וחברות המוזכרים לעיל מחפשים טכנולוגיות מתאימות וציוד רפואי חדיש לצורך היערכות וקידום היעדים שהציבו לשנים הבאות.

בין התאריכים 13-14 לאפריל תגיע לבייג’ינג משלחת חברות ישראליות בעלות טכנולוגיות וציוד רפואי לטיפול באוכלוסיה מזדקנת. המשלחת תכלול חברות עם ציוד רפואי מתקדם המיועד לבתי חולים, חברות בעלות טכנולוגיות אבחון מרחוק, ועוד מגוון חברות בעלות מוצרים המיועדים לטיפול באוכלוסיה מזדקנת.

המשלחת הישראלית תתארח בחברת Sinopharm Group, ביום טכנולוגיות שיערך בנוכחות נשיאי הקבוצה ומנהלי חברות הבת, ויכלול קוקטייל עם חברת הקליניקות לבדיקות רפואיות הגדולה בסין – Meinian  (שרכשה לאחרונה את מתחרתה הגדולה Ciming).  ביום 14 לאפריל ייערך אירוע רב משתתפים שיאפשר מפגש עם למעלה מ-200 בכירים מ-70 חברות סיניות, ביניהן חברת הפרמצבטיקה Harbin Pharmaceutical, קרנות פנסיה הבונות תוכניות לאוכלוסיה מזדקנת כגון China Life, קרנות השקעה שונות, וקבוצת רופאים המתמחים במחלות הגיל השלישי.

האירוע יתקיים בנוכחות שגריר ישראל בסין, מר מתן וילנאי, נציגי משרד הבריאות של בייג’ינג ונציגי משרד הבריאות הארצי של סין.

Healthy Ageing & Smart Living!

Precise Focus on Israeli Medical Device & HIT Innovations

Beijing – China | 13th -14th April, 2016

להרשמה למשלחת יש לפנות לתומר אפשטיין במכון היצוא במייל: tomere@export.gov.il

צור קשר עם:

חיים מרטין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל