ביתן היהלומים הישראלי יארח 93 חברות בתערוכת HKTDC מרץ

תעשיית היהלומים הישראלית נערכת לנוכחות גדולה בתערוכת היהלומים, אבני החן והתכשיטים הבינלאומית של הונג קונג (HKTDC), שתתקיים בחודש מרץ הקרוב. ביתן היהלומים הישראלי, שמאורגן גם השנה על ידי מכון היהלומים הישראלי, יארח 93 חברות. במקומות אחרים בתערוכה ישתתפו 10 חברות ישראליות נוספות. שש חברות מבין המציגים מישראל, משתתפות בתערוכה זו בפעם הראשונה.

ביתן היהלומים הישראלי אשר יוקם בשטח של 1,332 מ”ר, ימוקם גם השנה באולם היהלום (Diamond Hall) ב-AsiaWorld-Expo. בתוך הביתן של מכון יהלומים הישראלי יהיה טרקלין מרווח בו יוגש כיבוד לאורך כל היום, ובו יוצבו שלוש עמדות של מערכת ״מצא את היהלום שלך״ (Find Your Diamond). המערכת הפופולרית מאפשרת לקניינים לחפש במאגר המידע הממוחשב את הסחורה המבוקשת הזמינה אצל המציגים הישראלים. המערכת זמינה באנגלית וסינית והקניינים יכולים לגשת אליה גם באמצעות מכשירי הסמארטפון שלהם.

המציגים הישראלים יציגו יהלומים מכל צורה וגודל, וכמה חברות יציעו גם אבנים גדולות וחשובות מאוד, כמו גם יהלומים צבעוניים. יתרה מכך, רבים מהמציגים יראו גם מיני תכשיטי יהלומים שעוצבו במיוחד.

הונג קונג היא השוק השני בגודלו של יהלומים מלוטשים מישראל ומהווה כמעט 30% מכלל יצוא היהלומים המלוטשים. בנוסף, ישראל מספקת יהלומים מלוטשים גם לסין, הודו, תאילנד, סינגפור, טאייוון, יפן, אוסטרליה ושווקים אחרים באסיה.

תעשיית היהלומים הישראלית מגלה אופטימיות זהירה באשר להצלחת התערוכה עבור מציגים ישראלים. יו״ר מכון היהלומים הישראלי, שמואל שניצר אמר: “הונג קונג היא שוק חשוב מאוד עבורנו שכן הוא השער לאסיה. למרות ההאטה הנוכחית בסין, אנו מאמינים בעתיד של שוק זה, ואנו שם כדי להראות את תמיכתנו”. מר שניצר הוסיף ואמר: ״כאירוע הפתיחה ל-2016, תערוכה זו היא מקום חשוב מאוד עבורנו להיות בו. בשבועות האחרונים ראינו עליה בביקוש, ואנו אופטימיים ש-2016 תהיה טובה יותר מהשנה שעברה״. מר שניצר הוסיף ואמר, כי מכון היהלומים הישראלי ישתתף גם בארבע תערוכת המסחר של הונג קונג, שיתקיימו במרץ, יוני, ספטמבר ונובמבר.

לחצו כאן למידע נוסף על חברות יהלומים ישראליות המשתתפות בתערוכה.

HKdiamond

צור קשר עם:

אהוד גונן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל