מוכנים? היכון.. סטארטאפ לשנז’ן

תחרות הסטארטאפים היוקרתית של שנז’ן מגיעה לישראל

בזמנו פרסמתי פוסט שהזכיר את תחרות הסטארטאפים של שנז’ן שפתוחה לחברות סיניות בלבד. לאחרונה התבשרנו כי ישראל תהיה בין המדינות שיקחו חלק בתחרות הסטארטאפים הבינלאומית הראשונה שתתקיים בשנז’ן וחמשת הפיינליסטים הישראלים יקבלו, בין היתר, טיסות ואירוח מלא בשנז’ן.

התחרות פתוחה לסטארטאפים וחברות בכל השלבים והתחומים. ההרשמה לתחרות בתל אביב נמצאת בעיצומה ותימשך עד ה-29 בפברואר.

אנחנו שמחים לשתף אתכם בפרטים כפי שנמסרו לנו על ידי נציג התחרות בישראל ומייסד SINO ISRATECH, אוהד מרום.

ב-16 במרץ ב-SOSA תל אביב תתקיים בפעם הראשונה תחרות הסטארטאפים היוקרתית של שנז’ן הנקראת Innovation Competition of International Talents .

התחרות תתקיים בחמש ערים במקביל (טוקיו, סידני, סיליקון ואלי, ומינכן) כאשר חמשת הפיינלסטים מכל מדינה יתמודדו בגמר הגדול בשנז’ן, שיתקיים באפריל.

התחרות ממומנת על ידי גורמי ממשלה וגורמים פרטיים, בהם משרד המדע הסיני ו-Shenzhen Venture Capital Association (SZVCA).

ה-SZVCA נוסד בשנת 2000, והינו ארגון קרנות הון סיכון הגדול והפעיל ביותר בסין, ללא מטרות רווח ומאגד בתוכו למעלה מ- 500 חברים. חברי הארגון מתחלקים לנציגים מחברות סטארט-אפ, מנהלי השקעות בחברות הון סיכון ומתווכים.

לדברי ראשי SZVCA, הארגון פעיל ביותר מ-3,000 פרויקטים שונים ברחבי סין, סכום ההשקעות של חברי הארגון בסטארטאפים השונים נאמד בכ-300 מיליארד יואן (50 מיליארד דולר). השקעותיהם של חברי SZVCA, הביאו להנפקות של מספר סטארטאפים ב-13 בורסות שונות בעולם. החברים בארגון משקיעים במגוון רחב של סקטורים כגון ציוד רפואי, אלקטרוניקה, ייצור, מכונות, אנרגיה, תעשיות כימיקלים ושמירה על איכות הסביבה.

סגנית יו”ר SZVCA הגברת Chen Wenyang (Cathy) ציינה כי “התחרות הזו מהווה הזדמנות יוצאת מן הכלל להתחבר לשוק הסיני, להיפגש עם מובילי התעשייה, משקיעים ושותפים עסקיים פוטנציאלים”.

ברושור התחרות
ברושור התחרות (לחץ לצפייה בגודל מלא)

כאמור, חמשת הפיינליסטים הישראלים יקבלו טיסות ואירוח מלא בשנז’ן, ומעבר לפרסים כספיים מכובדים יזכו החברות לחבילת Go to Market לשוק הסיני בעלת ערך רב, קרי ליווי במציאת שותפים מקומיים, פגישת Roundtable עם מנהלי השקעות מ-SZVCA, ביקור בחברות קורפורייט הענקיות של סין הממוקמות בשנז’ן, פגישה עם נציגיים ממשלתיים של משרד הסחר בשנז’ן, גישה לתמריצים ממשלתיים של עד 100 מיליון דולר ועוד.

אוהד מרום, מסר עוד כי “מהפידבקים הרבים שאנחנו מקבלים הבנו שיש הרבה סטארטאפים שמעוניינים מאוד להגיע לשוק הסיני אבל חוששים מפערי השפה והתרבות העסקית. שנז’ן נחשבת לסיליקון ואלי של סין וזו העיר המתאימה ביותר לסטארטאפים ישראלים להשתלב בסין. היה לנו חשוב להביא לארץ תחרות שיכולה לייצר ערך אמיתי לחברות ישראליות המעוניינות לחדור לשוק הסיני ואני בהחלט שמח שהצלחנו לעשות זאת. הנגשה כזו לשוק הסיני שווה הרבה מאוד זמן וכסף ובתחרות הזו חמשת הפיינליסטים מישראל יקבלו את כל זה בחינם”.

ניתן להירשם לתחרות כאן:
https://www.f6s.com/1stshenzheninnovationcompetitiontlv/

סרטון הרשמי של התחרות:
https://www.youtube.com/watch?v=JrVS2AZ49cY

לפרטים נוספים:
אוהד מרום – ohad@sinoisrtech.com  +972-52-6874040

צור קשר עם:

נועה היינמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל