איך אומרים רובוטריק בסינית?

לפני כשבוע פורסם באתר בלומברג, כי למרות ניסיונות הממשל להמריץ את השוק על ידי חיתוך דרמטי במס הרכישה, נראה שהמכירות בסין, שוק הרכב הגדול בעולם, צפויות להאט בארבע השנים הקרובות.

נתון זה אינו מרתיע את יצרנית הרכב הסינית GAC, שצופה עלייה של כ-40% במכירות המותג הפרטי שלה, Trumpchi, בשנה הקרובה. היעד הבא מבחינת GAC, שכבר מוכרת ברוסיה, המזרח התיכון ודרום אמריקה, הוא להתחיל למכור בארה”ב במהלך שנת 2017. בנוסף, היא מעריכה, כי עיקר הגידול של הפעילות כולה יגיע מתוך השוק הסיני עצמו ומצפה להגיע למכירות של כמיליון רכבים בשנה עד שנת 2020.

לצורך השגת שאיפותיה, החלה GAC להחדיר את המותג לארה”ב על ידי השתתפות בסרט “Transformers: Age of Extinction” ולבסס שיתופי פעולה עם חברות מוכרות, כמו: Honda, Mitsubishi ו- Toyota, במקביל לפיתוח המותג הפרטי.

לפני כחודש, ביקרו נציגי חברת GAC בישראל. הביקור תואם על ידי צוות הנספחות המסחרית בגואנגז’ו ומכון היצוא הישראלי ובמהלכו הם נפגשו עם חברות ישראליות שונות.

.

בימים אלה מתקיימת בגואנגז’ו תערוכת הרכב הגדולה בדרום סין, AUTO GUANGZHOU. במסגרת התערוכה תציג החברה לראשונה את כל חמשת המותגים שלה (GAC passenger vehicles, Honda, GAC Toyota Camry, Fick, ו- GAC Mitsubishi) תחת קורת גג אחת על שטח של כ-6.5 דונם. בתערוכה ישתתפו יותר מ-100 מציגים מכל העולם, ביניהם חברת ב.מ.וו, שהציגה בסין קונספט חדש, כפי שפורסם ב”אוטו“. בפרסום צוין, כי לסינים, המהווים את שוק הרכב הגדול בעולם, חיבה רבה ל”סדאן”.

צור קשר עם:

נועה היינמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל