חנות המעצבים הישראלים הראשונה בעולם תפתח החודש בהונג קונג

החודש תפתח חנות המעצבים הישראלים הראשונה בעולם. החנות תפתח במתחם PMQ בהונג קונג, בירת העיצוב של אסיה.

חנות ה-POP UP, חנות שמוקמת לזמן קצוב, תפתח ב-23 באוקטובר במתחם מתחם העיצוב המוביל בהונג קונג, בו ביקרו בשנה שעברה כ-3 מיליון מבקרים מהונג קונג, סין, יפן, קוריאה ועוד.

מטרת פתיחת החנות היא חשיפה של המעצבים הישראליים בתחומים השונים בפני קהל מקצועי של בעלי חנויות ומפיצים של מוצרי עיצוב ובפני קהל המבקרים במתחם, בניית מותג העיצוב הישראלי והנעה לרכישה מקוונת של מוצרי המעצבים הישראלים.

בחנות יציגו 24 מעצבים ישראלים, שנבחרו על ידי צוות של חברת יעוץ מהונג קונג בתחום העיצוב והמיתוג, נציגי מכון היצוא ואנוכי, הנספח המסחרי בהונג קונג.

זו הפעם הראשונה, שמכון הייצוא ונספחות מסחרית פותחים חנותPOP UP , שתציג מוצרים שעוצבו על ידי מעצבים ישראלים. זוהי יוזמה חדשה לקדם ולעודד את המעצבים הישראלים הצעירים לצאת לעולם הגדול ולבנות את המותג ישראל בשוק העיצוב העולמי.

תחום העיצוב הוא תחום מאוד משמעותי באסיה ומתקשר לתרבות המקומית. כולם מכירים את אמנות עיצוב הפרחים היפנית, הקליגרפיה הסינית וכדומה. האסייתיים מייחסים חשיבות מרובה לתחום העיצוב והפעילות בהונג קונג ענפה ומרובה. החלטנו לנסות לסייע למעצבים הישראלים לקדם את המוצרים שלהם בצורה חדשה ואנחנו מקוים כי סוג פעילות זה יתרום להם.

העיצוב הישראלי ידוע ומוכר בחו”ל כחדשני ומוביל. עם זאת, מעצבים רבים מתקשים להגיע לקהל לקוחות רלבנטי. הקמת החנות תסייע למעצבים בחשיפה ללקוחות פוטנציאלים וביסוס פעילות יצוא. כמו כן אנו מקווים כי הפעילות תגדיל גם  את מכירותיהם  המקוונות.

ניתן לראות את עמוד הפייסבוק של החנות כאן ואת אתר האינטרנט של החנות כאן.

צור קשר עם:

אלעד גוז

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל