בהמשך לפעילות הנספחות המסחרית בהונג קונג, חברת BondIt הישראלית נבחרה להשתתף בתוכנית ההאצה (אקסלרטור) לטכנולוגיות פיננסיות של Accenture בעיר

חברת BondIT , המייצרת פתרון טכנולוגי ייחודי לבנייה, ניתוח, ושיפור תיקי אג”ח, נבחרה להשתתף בתוכנית ההאצה (אקסלרטור) לטכנולוגיות פיננסיות של ענקית הייעוץ Accenture באסיה-פסיפיק (Accenture 2015 FinTech Innovation Lab Asia-Pacific ). התוכנית הייחודית, שנמשכת 12 שבועות, תפתח בהונג קונג בחודש ספטמבר 2015, מסייעת לחברות בפיתוח עסקי בניית מוצר ואיתור לקוחות אסטרטגיים.

התוכנית הושקה על ידי Accenture  בהונג קונג בשיתוף פעולה עם עשרה מוסדות פיננסיים מובילים וביניהם Bank of America Merrill Lynch, China Construction Bank, China Citic Bank International, Credit Suisse, Goldman Sachs, HSBC, J.P. Morgan, Morgan Stanley, Standard Chartered , UBS ועוד.

הנספחות המסחרית בהונג קונג, המסייעת לחברות ישראליות לפעול בעיר, הפגישה את חברת BondIt עם המארגנים של התוכנית לפני כשנה, בעת ביקרו נציגי החברה בעיר במסגרת משלחת של 12 חברות Fintech ישראליות (המשלחת אורגנה על ידי מכון הייצוא). בסבב המיונים הנוכחי הצליחה החברה להתברג לשבע החברות שתכללנה בתוכנית השנה, ביחד עם עוד 2 חברות מאוסטרליה, אחת מאנגליה, אחת מהודו ושתי חברות מקומיות מהונג קונג. ראו דיווח כאן.

“אנחנו מחויבים לשוק באסיה”, אומר איתי רביד, מייסד ומנכ”ל בונדאיט, “זהו ‘אוקינוס כחול’ של שוק בצמיחה מהירה ועם רצון לאמץ טכנולוגיות חדשות, בעיקר בתחום של fixed income.  אסיה-פסיפיק הוא השוק הצומח ביותר בעולם. בונדאיט, כמובילה במהפיכת ה-Data Analytics לשווקים הפיננסים, יכולה לסייע לבנקים ולמנהלי השקעות בניהול חכם ומבוסס מידע של תיקי אגרות החוב ולאפשר להם לספק למשקיעים חווית לקוח משופרת ומותאמת אישית”.

אנחנו שמחים וגאים על הצטרפותה של BondIt לחברות המשתתפות בתוכנית המיוחדת והאקסקלוסיבית של Accenture. הונג קונג היא אחד מהמרכזים הפיננסיים החשובים בעולם, ואולי החשוב ביותר באסיה, וההתאמה של חברות FinTech ישראליות לפעילות בתחום הזו כאן היא מצוינת. אנחנו פועלים רבות בתחום הזה כאן וגם השנה נביא לכאן משלחת חברות FinTech נוספת (בחודש אוקטובר הקרוב), כמו זו שבונדאיט הגיעה איתה בשנה שעברה. אנחנו מקוים כי בונדאיט תפיק רבות מהתוכנית החשובה הזו, ושהיא רק הסנונית הראשונה ברשימת ההצלחות של חברות FinTech  ישראליות בעיר.

כאמור, בנוסף לבונדאיט נבחרו 6 חברות נוספות מתוך מאות  מועמדים שרואיינו על ידי מנהלים בכירים בחברות מובילות בתעשייה הפיננסית. החברות שנבחרו ישתתפו בתוכנית של 12 שבועות בהונג קונג ובמהלכה יפגשו עם מנהלים בכירים בבנקים ומוסדות פיננסים אחרים בעיר שיסייעו להם לבנות פתרון המתאים לצרכים של הארגונים, ובמקביל יחשפו אותם בפני אותם גופים מתוך מטרה למצוא שותפים אסטרטגיים והשקעות אסטרטגיות. תוכנית ההאצה של Accenture באסיה-פסיפיק היא תכנית דומה לאלו המופעלות בניו-יורק, לונדון ודבלין, ועד כה גייסו הסטרטאפים שהשתתפו בשאר התכניות מעל 220 מיליון דולר.

“אנחנו רואים בכך המשך הבעת אמון גדולה מהשוק הגלובאלי בפתרון של בונדאיט”, אומר איתי רביד. “אנחנו ממשיכים לפעול במקביל מול הזדמנויות מעניינות אחרות באיזור וזוכים להתעניינות גדולה בטכנולוגיה הישראלית ובפתרון הייחודי שלנו. אנחנו רוצים להודות לנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בהונג קונג שהציגו לנו הזדמנות זו והזדמנויות נוספות באסיה.

צור קשר עם:

אלעד גוז

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל