ענקי הקמעונאות והנדל”ן מהונג קונג מתחילים להתעניין בישראל: קריאה לחברות

ענף הקמעונאות עובר תקופה של שינויים גדולים. הגעת לקוחות לחנויות הולכת ומתמעטת ורבים רוכשים מוצרים בצורה אלקטרונית, בלי אפילו לראות המוצר לפני כן. בעלי מתחמי קניות גדולים ובעלי החנויות שבהם, סובלים מירידה בהכנסות בשל ירידת מספר הלקוחות הנכנסים לחנויות ומתחילים לחפש אפיקים חדשים למסחר.

לאחרונה, מספר קבוצות ענק מקומיות מהונג קונג, העוסקות בעיקר בנדל”ן וקמעונאות במחזורים של עשרות (ואף מאות) מיליארדי דולרים, מתחילות להתעניין בחברות וטכנולוגיות מישראל. הקבוצות פונות אלינו על מנת שנסייע להן לאתר טכנולוגיות המתאימות לפעילות הליבה של החברה וכן לנסות לאתר טכנולוגיות לתחומי העתיד, בהן החברות רוצות לעסוק.

שני הנושאים המרכזיים שאליהם אנחנו נדרשים, באופן טבעי, הם טכנולוגיות, הקשורות להקמה ותפעול של בניינים ומבנים גדולים (כגון טכנולוגיות להפחתת צריכת החשמל והמים, טכנולוגיות תכנון ובנייה חדשות ועוד) וכן טכנולוגיות לענף הקמעונאות – וכאן המרחב הוא ענק, החל מאפליקציות O2O לנייד, טכנולוגיות לחנויות וירטואליות, הגנה מפני זיוף מוצרים, טיוב שרשרת הפצה, מסחר אלקטרוני ועוד.

החברות הללו מתכננות לבקר בישראל בחודשים הקרובים ואנחנו מתחילים לאסוף ולטייב רשימות של חברות ישראליות עבורן. אז אם אתם חברה ישראלית וחושבים, כי יש לכם מוצר העשוי לסייע לחברות אלו- אנא שלחו אלי את פרטי הקשר שלכם ומידע בסיסי על הטכנולוגיה ו/או השירות שאתם מציעים.

בנוסף, אם במקרה אתם מתכננים ביקור בהונג קונג בקרוב, עדכנו אותי מראש.

תודה ובהצלחה!

צור קשר עם:

אלעד גוז

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל