27.4 תחרות סטארטאפים בת”א – המקפצה שלך לסין!

אנחנו מזמינים אתכם לקבל חשיפה לשוק הסיני באמצעות השתתפות בשלב המקדים של תחרות הסטרטאפים של mobile Monday Shanghai  ובית היוצר של תערוכות המובייל המובילות בעולם Mobile World Congress Shanghai, שתערך ביולי. החברה תזכה במקום חינם בביתן הלאומי של ישראל במסגרתו יקבעו לחברה פגישות עם כל החברות הסיניות הרלוונטיות עבורה בסין.

ב-27.4 נקיים תחרות חברות סטארט-אפים מתחום המובייל בתל אביב, בשיתוף עם מכון הייצוא הישראלי ועם  Monday Tel-Aviv Mobile. התחרות בארץ הינה בחסות של חברת TCL, חברת האלקטרוניקה החמישית בגודלה בסין. במסגרת תהליך התרחבות גלובלי, תגיע לישראל במסגרת משלחת, שאורגנה על ידי הנספחות הכלכלית בשנגחאי בחיפוש אחר טכנולוגיות ישראליות להטמעה במוצרי החברה.

היוזמה החלה בהצעה לשיתוף פעולה של “מובייל מאנדיי שנגחאי”, הפעילים בעולם המובייל המקומי. מובייל מאנדיי מקיים את התחרות מידי שנה בתחרות בשנגחאי. אנו מקווים, כי היוזמה תהפוך למסורת שנתית, שתשמש קרש קפיצה לחברות ישראליות בסין. החל משנה שעברה, מכון הייצוא ומשרד הכלכלה מארגנים ביתן לאומי לישראל בתערוכה MWC SHANGHAI, במסגרתו השתתפו בשנה שעברה 15 חברות ישראליות, אשר זכו לחשיפה משמעותית לשוק הסיני. במהלך הכנס נקבעו עבור החברות הישראליות למעלה מ-800 פגישות בביתן. השתתפות באירוע תציג את החברה בפני בכירי התעשייה בסין. זוהי הזדמנות לקבל קרש קפיצה לשוק הסיני!

הקריטריונים להשתתפות בתחרות:

  1. חברת סטרט-אפ בתחום המובייל – רצוי שתהיה ממוקדת מובייל מראשיתה.
  2. בת לפחות 6 חודשים, אך צעירה משנתיים.
  3. טרם זכתה למימון VC
  4. תומכת iOS, Android או כל פלטפורמה ניידת אחרת שניתן להציג בתחרות.

חברות ישראליות המעוניינות להירשם למשלחת יכולות להירשם עד ה-12 באפריל.

לחצו הרשמה.
לפרטים נוספים: צוות הנספחות בשנגחאי- ענבר גרבלר: inbar.grebler@israeltrade.gov.il

banner for website

צור קשר עם:

אלעד גפני

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל