הרפואה מקדשת את האמצעים

בארה”ב כיום, כמעט 20% מהתמ”ג מושקע בבריאות הציבורית על כל רבדיה. לעומת זאת, בסין, כיום, רק מעט יותר מ-5% מושקע בבריאות הציבורית, אך בסין המגמה הולכת ועולה בקצב מהיר.

כאשר אנו מדברים על השקעה בבריאות הציבורית, אנו כוללים את שעות העבודה של הצוותים הרפואיים, ההנהלה, האדמיניסטרציה, המנקים, נהגי האמבולנסים ועוד רבים. השקעה זו כוללת, גם כן, את ההשקעה בציוד הרפואי, הכולל את ייצורם, את פיתוחם את שינועם וכו’.

בתאריכים ה-24-25 במרץ תתקיים בגני התערוכה תערוכה הנקראת “Med in Israel” ובה תעשיית הציוד הרפואי הישראלית תציג למאות אורחים מרחבי העולם את המוצרים, שפותחו ויוצרו בארץ. מספר החברות הישראליות המפתחות ציוד רפואי חדשני, שמשנה באופן יומיומי את ההתמודדות עם מחלות ועם מגבלות פיזיולוגיות בכל רחבי העולם, הוא מדהים בעיניי.

אנו, הנספחים המסחריים יחד עם מכון היצוא, עובדים כבר תקופה ארוכה למשוך משלחות מכל רחבי העולם לבוא ולהתעניין בתערוכה. השנה, מלבד הציוד הרפואי הרגיל שיוצג בתערוכה, יושם דגש על טכנולוגיות שונות בתחום ה- Mobile Health.

מאות אנשי עסקים סינים, יגיעו לתערוכה על מנת לחזות ולהתעניין בציוד הרפואי הישראלי. המשלחות, שיגיעו מסין, מורכבות ממשקיעים, בכירים מבתי חולים, נציגי חברות ביטוח, נציגי מרכזים רפואיים, רופאים בכירים, אקדמאים, אנשי ממשל, מפיצים ועוד.

ואולם, על מנת למכור באופן ישיר ציוד רפואי ישראלי יש לרשום את המכשיר ב-CFDA (המקבילה של ה-FDA האמריקאי בסין). תהליך רישום זה אינו כל כך פשוט ולא מעט חברות ישראליות מסתבכות לעתים בתהליך זה, על שלביו השונים והמגוונים. אנו בנספחות הכלכלית בבייג’ינג מסייעים לחברות רבות להבין את התהליך וכיצד כדאי להתכונן אליו, להכיר את אנשי המקצוע, שיכולים לסייע בתהליך הרישום ותמיכה ממשלתית אל מול הרשויות בעת הצורך.

השבוע, במהלך הכנס ב-25 במרץ אחה”צ, יתקיים סמינר של כחצי יום המתמקד ב-“תהליך רישום ציוד רפואי בסין“. הסמינר יועבר על ידי ד”ר שו (Chao Xu), מחברת אוסמונדה (OSMUNDA Medical Device Technical Service), המתמחה בליווי חברות במהלך תהליך הרישום בסין. אנו הבאנו את ד”ר שו ממקום מגוריה הנוכחי ברלין, אך במקור נולדה והתחנכה בסין, ומתמחה בתחום הרישום של ציוד זה.

אני ממליץ בחום, לכל מי שמתעניין לדעת כיצד ניתן להיכנס לשוק הסיני על מנת למכור ציוד רפואי, להגיע לסמינר. ניתן יהיה להגיע לסמינר בלי קשר לתערוכה המתקיימת באותו הזמן, וכך לא לשלם על כל התערוכה, אלא רק על הסמינר עצמו.

בתחילת הסמינר אנו נציג את פעילותנו בנספחות ובמה אנו יכולים לסייע בהקשרים אלו. נשמח לראותכם בסמינר. לפרטים נוספים- היכנסו.
איש קשר להרשמה- תומר אפשטיין.

צור קשר עם:

חיים מרטין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל