ההזדמנות שלכם לשת”פ במו”פ עם כלכלה של 100 מיליון תושבים

גואנגדונג היא כיום הפרובינציה המתפתחת ביותר בסין, עם אוכלוסייה של 106.4 מיליון איש (נכון לשנת 2014). מזה 24 שנים גואנגדונג ממוקמת בראש טבלת התמ”ג של סין, ובשנת 2014 ייצרה נתח של 11% מהתמ”ג של סין. הפרובינציה נחשבת ליצואנית הכי גדולה בסין עם ייצוא של מעל 900 מיליארד דולרים.

בימים אלו נפתח קול קורא שני בתוכנית לשת”פ במו”פ ישראל-גואנגדונג (דרום סין), המזמין חברות ישראליות להגיש בקשות לביצוע פרוייקטי מחקר ופיתוח תעשייתיים יחד עם שותפים מערים במחוז גואנגדונג.
נוכח מורכבות השוק הסיני והשוני הרב אל מול השוק הישראלי, שיתופי פעולה בתחומי המחקר והפיתוח הינם קריטיים להגברת שיתוף הפעולה העסקי בין ישראל לסין. במטרה לסייע בהתמודדות מול חסם זה, בשנת 2013 נחתם הסכם לשיתוף פעולה במחקר ופיתוח תעשייתי בין מדינת ישראל, באמצעות מתימו”פ והמדען הראשי במשרד הכלכלה לבין פרובינציית גואנגדונג.

על קצה המזלג

  • תוכנית ישראל-גואנגדונג (דרום סין) מאפשרת לחברות משתי המדינות לבצע במשותף ובתמיכת ממשלותיהן, פרויקטים במחקר ופיתוח של מוצרים ושירותים מבוססי חדשנות טכנולוגיות
  • הקול הקורא הנוכחי פתוח לבקשות מכל הסקטורים הטכנולוגים
  • פרויקט מאושר יזכה בתמיכה בשיעור של עד 50% מהוצאות המו”פ המוכרות, בכפוף לחוק המו”פ ולכללי לשכת המדען הראשי במשרד הכלכלה
  • המועד האחרון להגשת בקשות משותפות: 16.4.2015
  • מידע מפורט וטפסי הגשה ניתן למצוא באתר מתימו”פ

לפרטים נוספים: גב’ טליה גושן, מנהלת תוכנית ישראל – סין למו”פ תעשייתי: talia@matimop.org.il

צור קשר עם:

נועה היינמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל