מבקרים בקנטון פייר? מעכשיו גם דרך האינטרנט

China Import and Export Fair, או בכינויו יריד קנטון, Canton Fair, ייפתח באמצע בחודש אוקטובר בפעם ה- 116. היריד מתקיים פעמיים בשנה באביב ובסתיו, בעיר גואנגג’ואו, שבדרום סין, מושך אליו אלפי מבקרים מכל העולם וגורר עלייה משמעותית במחירי בתי המלון והמסעדות בעיר (בחלק מהמסעדות יש תפריט קנטון פייר עם עלויות מתאימות).

האירוע מהווה פלטפורמה משמעותית עבור היצרנים, ומלווה גם בפעילות מקוונת אטרקטיבית המכונה E-Cantonfair. הפלטפורמה האינטרנטית מאפשרת לצרכנים לאתר ולהכיר מבעוד מועד את המציגים ביריד לעומק, ובכך לצמצם את זמן החיפוש ביריד עצמו. כמו כן, ניתן לפנות ישירות ליצרן גם במידה ואינך מגיע ליריד ולבצע הזמנה מהכורסא בבית. על מנת להכיר מקרוב את הפלטפורמה לחצו כאן.
היריד, בעל ההיסטוריה הארוכה ביותר בסין, נערך כבר 57 שנה, ומאורגן על ידי מרכז סחר החוץ של סין (China Foreign Trade Center), בחסותם של משרד המסחר הסיני (MOFCOM) וממשל פרובינציית גואנגדונג.

בתערוכה משתתפים כ- 25 אלף עסקים האחראים לכ- 25% מהיקף סחר החוץ של סין עם העולם. האירוע ידוע כמקום מושבם של היצרנים הגדולים ביותר בסין, המציגים מוצרים מתחומים שונים ב- 3 מועדים עוקבים. כך שבמשך שלושת השבועות היריד חולש על כל רבדי הסקטורים השונים, ומציע לקהל היעד מגוון רחב של מוצרים החל ממוצרי צריכה ואלקטרוניקה, אוכל, ציוד רפואי ועד למוצרי אנרגיה ובנייה וכו’.

עד לשנת 2007, היריד שימש ליצוא סיני בלבד. הדרישה לפיתוח והרחבת השוק המקומי וייבוא טכנולוגיות, הביאו לידי פתיחת התערוכה גם למציגים זרים. חברות זרות יכולות להקים ביתן ולהציג את המוצרים שלהם ולאו דווקא למכור לשוק הסיני, אלא גם לשווקים אחרים בעולם. ישראלי בעל חברה בתחום ההנעלה, המציג בתערוכה מספר שנים, ציין כי “אין ספק שהקנטון פייר מושך המון תשומת לב עולמית. כל השחקנים הגדולים מגיעים לתערוכה ונחתמות עסקאות רבות. כמונו יש עוד רבים, אבל אם אתה לא כאן אתה לא קיים”.

המזכיר הכללי של התערוכה, מר וואנג ג’יפינג (Mr. Wang Zhiping) ציין, כי “נהפוך את הקנטון פייר למותג עולמי, מקצועי ובעל השפעה כלל עולמית. היריד תורם לקידום צמיחת הסחר העולמי ופיתוח כלכלי חברתי”. אשתקד נפתחו כ- 59,708 ביתנים, נכחו כ- 24,581 מציגים וסך העסקאות שנחתמו ביריד נאמד ב- 31.051 מיליארד דולר אמריקאי.

לכניסה לאתר הרשמי של היריד לחצו כאן.

הפוסט מבקרים בקנטון פייר? מעכשיו גם דרך האינטרנט הופיע ראשון בסין

צור קשר עם:

נועה היינמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל