תערוכת הטלקום הגדולה בסין מבית GSMA

בחודש שעבר נערכה בשנגחאי תערוכת המובייל הגדולה בסין, התערוכה Mobile Asia Expo אורגנה על ידי צוות ה-GSMA האחראים לתערוכת המובייל הגדולה בעולם הנערכת מידי שנה בברצלונה.

השנה, לראשונה, הוקם בתערוכה ביתן לאומי ישראלי עם 15 חברות ישראליות אשר הגיעו על מנת להעמיק את הידע בנוגע לשוק הסיני. בתערוכה השתתפו למעלה מ300 מציגים ולמעלה מ30 אלף מבקרים מ93 מדינות שונות, רוב המשתתפים מסין.

החברות הישראליות, אשר השתתפו בתערוכה, הורכבו מחברות אשר פועלות כבר באטמוספרה הסינית כמו Communitake, המקימה משרדים בימים אלו בסין, Visual Lead, הפועלת בסין מזה קרוב לשנה וחברות חדשות אשר בדקו את האפשרות של כניסה לשוק חדש ומאתגר. מצד החברות הסיניות, שהשתתפו בתערוכה, בלטו ענקיות הסלולרי צ’יינה טלקום (China Telecom), צ’יינה יוניקום (China Unicom) וצ’יינה מובייל (China Mobile), אשר פקדו גם את הביתן הישראלי כמה פעמים ויצרניות הטלפון Huawei ו-ZTE.

מצד ZTE, אף הגיעו קבוצה של 25 מומחים, שבאו להכיר את חברות הטכנולוגיה הישראליות ונפגשו עמם לפגישות אחד על אחד. החברה מראה רצון עז להכיר את מרבית חברות הטלקום הישראליות בשל השם העולמי שלהן בתור מובילות טכנולוגיות בעולם. במהלך יומיים וחצי של התערוכה התקיימו מעל 700 פגישות בביתן ואנו כבר רואים סימנים ראשוניים של קשרים עתידיים הצומחים בימים אלו מהתערוכה.

קיר אפליקציות ישראליות כחלק מהדוכן הישראלי
קיר אפליקציות ישראליות כחלק מהדוכן הישראלי
visuallead
Visuallead
galtronics
Galtronics
mer
MER

צור קשר עם:

אלעד גפני

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל