משלחת חקלאות ישראלית למחוז אנחוי

במהלך 2013 הגיע סך הייבוא-ייצוא של חקלאות בסין לשיא חדש: 155.62 מיליארד דולר. גידול של 27.6% משנה שעברה. נתון זה הופך את סין למדינה השלישית בגודל הסחר בחקלאות בעולם. סך הייצוא עמד על 60 מיליארד דולר (צמיחה של 23%) וסך הייבוא היה 94 מיליארד דולר (גידול של 30.8%)

על רקע זה קיימו במהלך חודש מרץ אירוע ראשון מסוגו במחוז אנחוי, המחוז הינו אחד האזורים החקלאיים הבולטים בסין. המחוז אירח 15 חברות ישראליות אשר הגיעו ליום שלם של פגישות עסקיות עם חברות מקומיות בעיר מה-אנשן.

משרד המדע והטכנולוגיה של המחוז יחד עם משרד החקלאות כבר נחשפו בעבר ליתרונות של הטכנולוגיה הישראלית ושמחו לארגן אירוע ייחודי זה, אשר לווה בהזמנה של למעלה מ-120 חברות סיניות ממחוזות שונים בתוך הפרובינציה. כל החברות שהגיעו לכנס השתתפו בסמינר משותף בו הציגו החברות הישראליות ולאחר מכן קיימנו פגישות B2B בין כל החברות הסיניות לחברות הישראליות.

פוטנציאל רב טמון בשוק החקלאות במחוז זה שכן הרצון למצוא טכנולוגיה ישראלית, המפורסמת בייחודיותה בסין הולך וגובר. קיים ביקוש רב לטכנולוגיה מאנשי העסקים המקומיים, המחפשים בימים אלו מקומות לגדול ולפתח את הגידולים, החממות והזרעים בהם הם משתמשים.

החברות המשתתפות כללו את חברת GWG,  OTL  ,Mottech, Amiad, Tefen, Netafim, Agriplus, Agrotop, Galcon, AzromBermad ,Palram, Ratzon, Tap.

במהלך השנה הקרובה נקיים אירוע חקלאות דומה במחוז גיאגשי, מחוז שגם מוכוון חקלאות וקיימת בו דרישה וביקוש לטכנולוגיה ישראלית, במידה וחברות חקלאיות המעוניינות להצטרף מוזמנות ליצור עמנו קשר.

 IMG_0852agriculture

צור קשר עם:

אלעד גפני

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל