ביקור נציגי חברת השקעות סינית בישראל

לפני מספר ימים התקיים בארץ ביקור של נציגים בכירים מחברה ההשקעות זזיאנג אוריינטל קפיטל (Zhejiang Oriental Capital). הנציגים הגיעו לארץ על מנת להפגש עם חברות ישראליות מתחומי שונים מחקלאות, טכנולוגיה ועד ציוד רפואי. הסיור אורגן על ידי צוות הנספחות בשנגחאי, על פי בקשת החברה, על מנת למצוא אפיקי השקעה רלוונטיים עבורם. לאחר סיבוב של יומיים בין חברות מתחומי שונים, החברה נפגשה עם כמה חברות פוטנציאליות להשקעה ובימים אלו אנו עוסקים בפעילות המשך על מנת לבחון התפתחות קשרים אלו.

zhejiang

קבוצת ההשקעות מהווה חלק מחברת הענק Zhejiang International Business, החברה נכללת ברשימת 500 החברות הגדולות ביותר בסין. בשנת 2012 הגיעו רווחיה ל-8.3 מיליארד דולר. שלושת תחומי העניין העיקריים של החברה הם מסחר, שירותים פיננסים והשקעות.

זזיאנג קפיטל מקיימים יחסים עם למלא ממאה מדינות והשנה הם הגיעו לישראל על מנת למצוא מקומות חדשים להשקעה.

זז’יאנג (Zhejiang) , שכנתה של שנגחאי מדרום מזרח, בעלת אוכלוסיה של 54,426,891 איש, תמ”ג שנתי של 577 מיליארד דולר ובעלת שיעור צמיחה שנתי של 8.1% . בשנים האחרונות פותח במחוז מודל דזה-ג’ינאג, לפיו מרבית ההשקעה הינה בעידוד ותעדוף של יזמות וניתנה עדיפות לחברות קטנות על פי דרישות השוק. ההשקעה הציבורית המירבית הושקעה בתשתיות ובייצור של מוצרים בעלי עלות נמוכה לייצוא ולהפצה פנים ארצית. מודל זה הפך את המחוז להיות אחד המחוזות העשירים בסין, בעל החברות הפרטיות הגדולות בסין כגון אליבאבא, אליפיי וכו’. זזיאנג מכילה בין היתר את הערים נינגבו והאנגדז’או שם גם ממוקמת החברה.

צור קשר עם:

אלעד גפני

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל