ברוכים הבאים לנמל הגדול בעולם לשינוע סחורות

הידעתם שסינגפור מפעילה את נמל הסחורות הגדול בעולם ? אחרי נמל שנחאי, אשר הוא הגדול בעולם, סינגפור היא הצומת המרכזית לשינוע של סחורות מכל העולם.

יצאנו לבקר בנמל סינגפור ולשוחח עם הגורמים הבכירים בארגון אשר הסבירו כי סינגפור מנצלת את מיקומה האסטרטגי בדרום מזרח אסיה ואת מעמדה הפוליטי והכלכלי היציב כדי להיות הגורם המרכזי לשינוע ולוגיסטיקה.

את הסדר והארגון אשר באים לידי ביטוי בכל היבט של החיים בסינגפור רשות הנמלים Port Authrity Singapore ובקיצור PSA , הטמיעה גם בפעילות האסטרטגית והיומיומית שלה. ניהול הזמנים, האירועים והמשימות השונות בנמל מחושב על רמת הדקה והסנטימטר, והיעילות הפיננסית והלוגיסטית היא בעדיפות עליונה. בסינגפור יודעים שהיתרון היחסי הזה הוא משמעותי עבור גורמים אשר בוחרים להשתמש בנמל שלה ולכן היא מקפידה לשמור עליו. אחד הסודות הנוספים להצלחת סינגפור בתחום זה, הוא העובדה שרשות הנמלים אמנם נמצאת בבעלות המדינה אך היא מנוהלת כחברה פרטית לכל דבר ועניין. החלטות מתקבלות על פי שיקולים פיננסים של רווח והפסד והשאיפה היא לקיים תאגיד רווחי בדיוק כמו כל חברה פרטית אחרת.

באופרציה מורכבת זו כמובן שדרושות יכולות טכנולוגיות רבות, וככל שהתעשייה מתקדמת כך גם ההזדמנויות עבור חברות ישראליות נפתחות ומתרבות.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כדי לשמוע עוד על ההזדמנויות השונות בתחום הספנות והנמלים בסינגפור.

 

צור קשר עם:

נועה פרטוק

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל