בואו להשתתף בתערוכת Intelligent Asia בטאיוואן!

כמרכז משגשג של חדשנות טכנולוגית, ישראל תמיד הייתה בחזית בכל הנוגע לפתרונות מתקדמים במגוון תחומים כמו בינה מלאכותית (AI), ביג דאטה ורובוטיקה. לצד היותה של ישראל מובילה בחדשנות טכנולוגית, הרחבנו בעבר כאן כי גם טאיוואן נחשבת כבר כמה עשורים כמובילת שוק בעולמות התעשייה החכמה, ושואפת באופן מתמיד לשיפור וייעול תהליכי יצור עם שימת דגש על דיוק, אוטונומיה ורציפות בתהליכי יצור. יחד עם עידוד מגורמים ממשלתיים כמו הקמת פארקי תעשייה ותמריצי מיסוי, טאיוואן התעצבה כגורם עולמי מוביל בתעשייה החכמה.

תמונה: pexels.com

 

הנספחות הכלכלית של ישראל בטאיוואן שמחה להזמינכם להשתתף בתערוכת Intelligent Asia שתתקיים בתאריכים 24-27 באוגוסט 2023 בטייפה. טייפה משמשת כמרכז חשוב לתעשיית הטכנולוגיה באסיה, והיא מהווה בית ליצרניות טכנולוגיות מובילות רבות, בזכות תרבות הסטארט-אפ הדינמית שלה, חלקן הבולט מתחום המוליכים למחצה (Semiconductor) לרבות כל תעשיות המשנה המשתתפות בשרשרת הערך. התערוכה השנה מתמקדת ביצרנים מקומיים מתשעה תחומי יצור שונים (Automation, Robots, Logistics, Cold Chain, 3D Printing, Molds & Dies, Laser, Fluid Power, Smart Machinery ). בשנה שעברה הציגו מעל 1200 מציגים שונים ביותר מ-100 אירועים מגוונים במסגרת התערוכה, והשנה המספרים צפויים לעלות.

תמונה : pexels.com

 

ההשתתפות ב- Intelligent Asia, תעניק לחברות ישראליות המתמקדות בייצור מתקדם ותעשייה חכמה, או כאלו המספקות שירותי ערך לשרשרת הייצור, הזדמנות להיכרות מעמיקה עם שוק הייצור המקומי, ליצור חיבור עם שותפים עסקיים מקומיים, ללמוד על טרנדים וחידושים אחרונים בתעשייה הטאייוואנית וכמובן לחזק את הנוכחות של התעשייה הישראלית במרחב אסיה והפסיפיק. התערוכה תכלול כמו כן סדרה של נאומים מרכזיים ודיוני פאנל על הטרנדים והחידושים האחרונים בתעשייה, הזדמנות ייחודית לחברות ישראליות ללמוד על ההתפתחויות האחרונות ולקבל תובנות על השוק האסייתי. חברות ישראליות יוכלו למצוא כי יש להן מגוון פתרונות אטרקטיביים להציע לגורמי השוק המקומי בטיוואן.

 

הנספחות הכלכלית של ישראל בטייפה תשמח לארגן לחברות ישראליות המבקשות להגיע ולהשתתף בתערוכה, פגישות אישיות (B2B) עם מציגים מקומיים בתערוכה ועם גורמי יעד מקומיים בעולמות הייצור. אם אתם מעוניינים להגיע לתערוכה, אנא עדכנו אותנו מראש ככל הניתן על מנת שנוכל לתאם עבורכם פגישות איכותיות עם גורמים מקומיים רלוונטיים. לקבל מידע נוסף ויצירת קשר, ניתן לפנות אלינו כאן, ולעקבו אחר דף ה- LinkedIn הרשמי שלנו לעוד עדכונים כאן.

 

נתראה ב-Intelligent Asia 2023!

 

נכתב על ידי שני זסלבסקי-דורון, קצינת סחר בנספחות הכלכלית בטייפה.

צור קשר עם:

אביב דורון

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל